Найпотужніший квадроцикл у світі Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.08.2009 16:37 · Розділ: Нові технології

Французька компанія Lazareth представила квадроцикл з потужністю суперкара. Lazareth Wazuma - так називається новинка - це квадроцикл з незвичною формою та вкрай нетиповим, для подібного роду техніки, мотором. Справа в тому, що в серці машини знаходиться турбодвигун V12 потужністю 500 к.с., запозичений у BMW. Ще однією незвичайною рисою квадроцикла є те, що він здатний "живитися" як звичайним бензином, так і біопаливом (суміш Е85).

Фото взято з сайту newsland.ru
Фото взято з сайту newsland.ru

Мотор з потужністю, гідною італійського суперкара, але закладений у звичайний квадроцикл - річ небезпечна. Для того, щоб невелика і легка машина не злітала при розгоні, Lazareth оснастив Wazuma хорошим аеродинамічним обвісом, який дозволяє утримувати траєкторію руху. Крім того, чотири величезних, по відношенню до масштабів квадроцикла, колеса, взуті в низькопрофільну гуму та близько розташовані один від одного, забезпечують ідеальну стійкість на поверхні.

Щоправда, витискати весь потенціал мотора на Wazuma не пробували - в цьому випадку утриматися на машині самому буде набагато складніше, ніж утримати її на асфальті.

Вартість Wazuma, завдяки якому компанія Lazareth стала відомою, складає 284 тисячі доларів. Крім унікальних квадроциклів, Lazareth займається створенням і тюнінгом мотоциклів, трайків та автомобілів.

Джерело amobil.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.