Мешканка Криму з "російськомовними щелепами" розсмішила Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2014 22:30 · Розділ: Суспільство

Недавно в однієї мешканки Криму журналісти взяли інтерв’ю, бажаючи з’ясувати, якою мовою вона б хотіла розмовляти. Відео, в якому літня кримчанка роздумувала над тим, варто чи ні вивчати в школах Криму аж три мови – українську, російську і татарську – підірвало Інтернет. І не тому, що це питання є досить болісним для багатьох, а тому, що ця літня дама виставила себе справжнім посміховиськом.

Воістину, відео заслуговує називатися одним з найбільш кумедних, знятих останнім часом про півострів Крим.

Інтерв’ю в «героїні» ролика брав журналіст одного кримськотатарського телеканалу - ATR. Він поцікавився у жінки, яка, очевидно, є місцевою мешканко, як вона ставиться до низки, скажімо так, мовних нюансів.

Зокрема, репортер поцікавився, чи вважає вона обов’язковим вивчення одразу трьох «державних» мов на території Кримської Республіки, ні що жінка відповіла заперечно.

Так, на її думку, кожен має право вчити ту мову, якою йому подобається розмовляти, і змушувати та силувати тут нікого ні до чого не варто.

Героїня ролику розповіла, що навіть якби захотіла вивчити татарську чи українську та розмовляти нею, в неї нічого б не вийшло, оскільки її щелепи влаштовані по-іншому!

Так, в ході інтерв’ю кримчанка зізналася, що у російськомовних людей по-іншому влаштовані щелепи. «В нас же, навіть... це ось... по-іншому тут щелепи... От ми... Я по-українськи навіть не зможу, у мене по-іншому розташовані ось ці-от кістки, напевно», - зауважила дивовижна співрозмовниця, демонструючи на обличчі ті місця, які «влаштовані» по-іншому.

Ще кримчанка розповіла історію про свого диво-сина, який в школі ну ніяк не хотів вивчати «фашистську» англійську мову, прогулюючи уроки. Та коли йому довелося їхати за кордон в Англію, він не розгубився. І тут, очевидно, сталося диво: щойно перетнувши кордон, молодик раптом заговорив англійською!

І не просто заговорив, а заговорив настільки добре, що навіть став викладачем в одному з англійських університетів!

Тепер же, він, очевидно, як Штірліц, відважний і сміливий, мешкає разом з онуками у Великобританії, серед моторошних «фашистів», що розмовляють «фашистською» англійською…

В бесіді мешканка Криму також підкреслила, що розуміє українську мову, але ось відповісти нею не зможе, оскільки, знову ж таки, у неї «по-іншому влаштовані щелепи».


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.