Найгіршими водіями виявилися хірурги Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2014 12:09 · Розділ: Цікаві факти

Цікавих висновків в результаті чергового дослідження дійшли недавно британські експерти – провівши низку підрахунків та проаналізувавши статистику, вони з’ясували, що хірурги з якихось причин частіше за інших потрапляють в автомобільні аварії.

Так, найгіршими водіями виявилися лікарі, а зокрема, хірурги. Вони систематично стають учасниками дорожньо-транспортних пригод.

Об’єктом дослідження стали страхові записи, які дослідники в рамках роботи й проаналізували. І виявилося, що працівники медицини в сто разів частіше зверталися за виплатою страховки, ніж, для прикладу, клерки.

За останні п’ять років з кожної тисячі хірургів триста шістдесят один звертався в страхову компанію, в той час як серед клерків цей показник становить 3.5 на тисячу осіб.

Вчені також з’ясували, що украй погано справлялися з управлінням автомобілем медики всіх рівнів –і районні медсестри, і дільничні медсестри, і патронажні сестри, і консультанти в лікарнях. Вчені припускають, що, ймовірно, причина тому – надмірна втома і постійні стреси.

Хірурги помиляються на дорогах (фото з сайту www.goodvin.info)
Хірурги помиляються на дорогах (фото з сайту www.goodvin.info)

Так, в силу своєї роботи медики несуть відповідальність за життя інших, в результаті чого вони неабияк перевтомлюються на роботі, що в кінцевому результаті призводить до помилок на дорозі.

В той же час клерки, особливою відповідальністю не переобтяжені, рідше за інших припускаються помилок. Як не дивно, але проблем на дорогах не створюють і працівники сфери розваг.

В основу дослідження британців лягли результати аналізів мільйонів звернень у страхові компанії.

А трохи раніше в рамках ще одного дослідження фахівцями було з’ясовано, що хлопці та дівчата потрапляють в різні типи ДТП.

Співробітникам Каліфорнійського університету вдалося з’ясувати, що молоді представниці прекрасної статі (у віці від шістнадцяти до двадцяти чотирьох років) здебільшого потрапляють в аварії на перехрестях та збивають пішоходів, тоді як хлопці того ж віку частіше потрапляють в аварії поза дорогою. Ще було з’ясовано, що дівчата потрапляють в аварії в будні дні, а хлопці – на вихідні.

Вчені сподіваються, що результати цього дослідження, в ході якого було виявлено гендерну відмінність аварій, дозволять зробити процес навчання безпеки дорожнього руху більш зрозумілим та ефективнішим для молодих людей.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2014/09/04/1311477.html

Інші новини розділу