Microsoft планує повністю відмовитися від Nokia Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2014 15:20 · Розділ: Мобільний зв’язок

Ще якихось кілька років тому продукція компанії Nokia була на піку популярності. Так, мобільні телефони компанії вважалися надійними і зручними. Але з плином часу ситуація змінилася, і Nokia відійшла на задній план, поступившись лідерством таким компаніям як Samsung та Apple.

І так рік за роком Nokia втрачала свою користувацьку аудиторію. Настільки, що тепер навіть компанія Microsoft вирішила повністю позбутися бренду Nokia в своїх продуктах, повідомляє GeekOnGadgets. І ця інформація – не чутки та не вигадки журналістів, адже вона підтверджена офіційними документами компанії.

Окрім бренду, компанія планує позбутися й логотипу Windows Phone - його вже зараз в деяких пристроях замінили стандартним зображенням Windows. Власне, і сама мобільна платформа зовсім скоро зазнає змін - Microsoft створить революційну операційну систему, яка зможе використовуватися як на мобільних пристроях, так і на персональних комп’ютерах.

Що ж стосується самих гаджетів, що випускалися під брендом, Nokia, то вони отримають іншу назву - Microsoft Mobile. Ці зміни вже не за горами – вже сьогодні в деяких країнах сайти Nokia перенаправляють користувачів на сторінку Microsoft, де в назвах пристроїв відсутнє відоме користувачам слово Nokia.

Втім, від назви лінійки смартфонів Lumia Інтернет-гігант відмовлятися наміру не має. Але, як твердять експерти, апарати Lumia 830 і Lumia 730 стануть останніми смартфонами, випущеними під брендом Nokia.

Бренд Nokia на межі загибелі (фотографію взято з сайту tvi.ua)
Бренд Nokia на межі загибелі (фотографію взято з сайту tvi.ua)

Чим зумовлений такий крок? Справа в тому, що американська компанія вже обрала для себе шлях розвитку на найближчі кілька років, і серед її пріоритетних завдань – спрощення взаємодії різних гаджетів. В ідеалі, як уже зазначалося вище, через кілька років Інтернет-гігант Microsoft створить єдину платформу, яка враховуватиме потреби та можливості як смартфонів, так і персональних комп’ютерів, а також планшетів, ноутбуків, і, звісно ж, ігрових приставок Xbox, однаково успішно працюючи на кожному з гаджетів.

До речі, спроби прибрати Nokia та продемонструвати єдність продукції з брендом Microsoft були й раніше: ще до свого анонсу смартфон Lumia 830 фігурував у Мережі під дещо іншою назвою - «Nokia by Microsoft», але в кінцевому результаті розробники все ж погодилися на Lumia 830.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=89958

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.