Перший золотий велосипед від Aurumani знайшов свого власника Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.08.2009 12:25 · Розділ: Цікаві факти

Першим покупцем велосипеда, який виробники називають "найдорожчим у світі" став житель Лондона, який придбав двоколісні транспортний засіб ручної роботи за 55 тисяч фунтів стерлінгів (понад 90 тисяч доларів). Шведська компанія Aurumani випустила всього 10 таких велосипедів.

Фото взяте з сайту stylecrave.com
Фото взяте з сайту stylecrave.com

Про те, що вони надійшли в продаж, повідомлялося ще у вересні минулого року, однак тоді виріб оцінювали більш ніж в 100 тисяч доларів. Кожний з десяти екологічних транспортних засобів оздоблений золотом і прикрашений 600 кристалами Swarovski. Кермо і сидіння обтягнуті натуральною шкірою темно-коричневого кольору, а на рамі розміщена пластина з, витисненим золотом по шкірі, номером моделі і логотипом виробника.

Aurumania спеціалізується на продажі дорогих велосипедів ручної роботи. Серед інших виробів компанії - чорний велосипед з покритими золотом спицями та спеціальна ювелірна ручка, за допомогою якої колекційний велосипед можна повісити на стіну.

Джерело protonet.ru


Інші новини розділу