«В Сінгапур з любов'ю» заборонили в Сінгапурі Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2014 23:54 · Розділ: Кіно

Наше життя сповнене курйозів та парадоксів. І часто з нами трапляються речі, які практично неможливо пояснити.

Один з таких парадоксів – недавня заборона влади Сінгапуру показувати на території країни фільм, присвячений історії міста-країни. Документальний фільм вийшов під назвою «В Сінгапур з любов'ю», однак влада вирішила, що він несе в собі загрозу цілісності країни, отож показ фільму на території держави заборонили. Натомість режисер Тан Пін Пін говорить інше: вона просто хотіла продемонструвати історію своєї держави.

Але співробітникам відомства з питань розвитку медіа видалося, що документальна картина передає історію країни в спотвореному вигляді, а це, як уже зазначалося вище, загрожує державній безпеці Сінгапуру.

Однак для режисера Тан Пін Пін таке рішення влади стало прикрою несподіванкою – вона зізналася, що вельми засмутилася, почувши, що про її фільм подумали чиновники. За словами Тан Пін Пін, вона просто хотіла розпочати дискусію, яка б дозволила місцевому населенню усвідомити, ким воно є насправді.

«Своїм фільмом я хотіла відкрити дискусію, яка допомогла б нам краще усвідомити себе як націю», - написала авторка фільму в своєму акаунті в соціальній мережі Facebook. Тепер Плани режисера пішли шкереберть.

Так, прем’єра фільму була запланована на кінець вересня – стрічку мали показати в рамках фестивалю Freedom Film Festival, присвяченому п’ятдесятій річниці незалежності Сінгапуру.

Фільм режисера Тан Пін Пін складається з дев’яти інтерв'ю зі студентськими лідерами, профспілковими діячами та членами комуністичної партії Сінгапуру, котрі сьогодні змушенні жити у вигнанні.

Прем'єра картини «В Сінгапур з любов'ю» відбулася на Пусанському міжнародному кінофестивалі в минулому році. До речі, цей фільм приніс режисеру Тан Пін Пін престижну винагороду - головний приз фестивалю в Дубаї за кращу режисуру в документалістиці.

Щож стосується політичного устрою Сінгапуру, то цій парламентській респуцбліці закидають звинувачення в однопартійності. Фактично, опозицію тут сильно придушують, а за індексом свободи слова Сінгапур знаходиться на сто сороковому місці в рейтингу, до якого увійшло сто шістдесят країн.

Разом з тим, Сінгапур є однією з найменш корумпованих держав у цілому світі, і влада тут чесна, а економіка - прозора. Однак комуністів та комуністичної партії тут остерігаються, як вогню.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/09/10/bigtomato/

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.