Сексуально стурбований привид вижив подружжя з дому Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2014 21:09 · Розділ: Події у світі

Виявляється, примари можуть бути сексуально стурбованими. І їхня стурбованість добряче може надокучити простим людям – через одного дивовижного примару пара британців навіть змушена була покинути свою оселю.

Щось дивне почало коїтися з мешканцями міста Халл – одна сім’я почала помічати, що в домі, який вони винайняли, коїться щось неладне. І, як це завжди буває, першою помічати дивні речі стала жінка.

Одного прекрасного дня сорокавосьмирічна британка на ім’я Дебора Роусон (Deborah Rawson), закінчивши прибирання на кухні, присіла на стілець, щоб трохи перепочити. Але несподівано стілець почав під нею трястися, що неабияк нажахало жінку. Вона спробувала опанувати себе, але тут побачила обличчя трьох осіб: молодика років тридцяти, одягненого в чорні штати та сорочку, жінку в рожевій сукні та дитинча – дівчинку років п’яти, що могла б втілювати собою невинність.

Дебора скам’яніла, а коли знову змогла рухатися, накивала п’ятами з дому. Коли вона розповіла про все чоловікові, той запропонував жінці звернутися до лікаря. Втім, Дебора й сама вирішила, що все це в неї від перевтоми, тож після візиту до лікаря почала приймати антидепресанти.

Однак жахи не припинилася - через деякий час Дебора побачила на кухні якусь примарну кулю, а потім знову з’явився примарний чолов’яга, який доторкнувся до Дебори. Вона навіть відчувала на своєму обличчі його важке дихання.

«Я остовпіла й крикнула: «Хто тут?» У відповідь почула: «Клер! Марк тут, він дивиться на тебе». Це був кошмар», - розповіла британка. Примарний молодик обмацав Дебору в найнедоступніших місцях.

Після цього її життя перетворилося на пекло: сексуально стурбований примарний сусід праз по раз смикав жінку за сукню, зривав з неї ковдру, торкався стегон. А ще н часто чула стогони та крики, що долинали з ванної.

Взаємини з чоловіком почали псуватися. Він не вірив розповідям дружини, і все дійшло до того, що Кевін навіть пішов спати в іншу кімнату. Невідомо, чим би все скінчилося, якби одного разу, проходячи повз двері ванної, Дебора не почула, як її чоловік шепотів щось на кшталт «Хм, так, зроби це». Вона записала слова чоловіка на телефон, а коли увімкнула запис, щоб прослухати його разом з Кевіном, виявилося, що голос навіть віддалено не скидався на голос її чоловіка. Тоді й Кевін повірив у існування примари.

Подружжя звернулося за допомогою до католицького священика, і на деякий час все припинилося. Та згодом примара знову появився. Втомившись від його витівок, подружжя вирішило переїхати.

Джерело: earth-chronicles.ru/

Інші новини розділу