Начальство не здатне оцінити виконаної раніше терміну роботи Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2014 18:23 · Розділ: Суспільство

Досить цікавого висновку недавно дійшли дослідники – тепер вони твердять, що не варто надто ретельно ставитися до своїх робочих обов’язків – начальство цього не оцінить. Тож нема змісту надриватися – виконану раніше терміну роботу начальство не сприйме належним чином.

Натомість у випадку, якщо ви виконаєте роботу із запізненням, начальник обов’язково помітить цей ваш промах.

Відповідне дослідження проводилося американськими ученими – доктор Айєлет Гніізі з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго у співпраці з доктором Ніколасом Еплі з Університету Чикаго дійшли висновку, що не варто завершувати роботу швидше терміну, як і не варто запізнюватися.

В рамках своєї роботи фахівці спробували відстежити та проаналізувати реакції різних людей на порушення обіцянки, точне її виконання та перевиконання.

В рамках одного з експериментів піддослідних розбили на пари, попросивши одного з добровольців виконати сорок головоломок. Кожна вирішена загадка приносила учасникам грошову винагороду.

Виконана раніше терміну робота не оціниться начальством (фото з сайту http://fedpost.ru/sobytiya/46124-nachalstvo-ne-cenit-raboty-sdelannoj-ranshe-sroka.html)
Виконана раніше терміну робота не оціниться начальством (фото з сайту http://fedpost.ru/sobytiya/46124-nachalstvo-ne-cenit-raboty-sdelannoj-ranshe-sroka.html)

В той же час другий учасник в парі повинен був допомогти партнерові, вирішивши, для прикладу, десять завдань. Та коли помічник виконував більше завдань, приміром, п’ятнадцять, перший учасник не оцінював допомогу суттєво більше, ніж при вирішенні десяти.

В той же час коли партнер вирішував тільки п’ять головоломок, той учасник, який вирішував завдання, оцінював свого партнера різко негативно.

Аналогічна ситуація склалася і з кращими та гіршими концертними місцями – якщо люди не дотримувалися обіцянки, то їхні дії оцінювалися вкрай негативно.

«За нестриману обіцянку людям доводиться дуже дорого платити, тоді як перевиконання плану не варте витрачених зусиль», - додають на завершення дослідники.

Власне, результати дослідження стануть в пригоді тим людям, які, бажаючи отримати підвищення на роботі, намагаються завчасно виконувати задану їм роботу, жертвуючи відпочинком та взаєминам з сім’єю. Тепер виходить, що робити цього не потрібно, адже ніхто ваших зусиль не оцінить. Головне – не спізнюватися.

До речі, в результаті ще одного дослідження з’ясувалося, що для підвищення продуктивності слід обставити свій офіс чи кабінет вазонами та квітами – вони дозволять виконати на п’ятнадцять відсотків більший обсяг роботи, ніж без них. А ще квіти допоможуть вам стати більш незалежними від колег.

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/46124-nachalstvo-ne-cenit-raboty-sdelannoj-ranshe-sroka.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.