Топ-5 найбільш дивних професій Голлівуду Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2014 17:19 · Розділ: Життя

Колись з вибором професії проблем не було – хлопчики мріяли стати міліціонерами чи космонавтами, а дівчатка – лікарями, вчительками чи актрисами. Сьогодні ж ситуація ускладнилася неймовірно – з’явилося стільки професій, що й дорослий іноді не визначиться, не говорячи про дітей. Втім, ще й сьогодні багато дівчаток мріють стати актрисами.

Але мистецький труд - дуже тяжкий, непередбачуваний і невдячний. Поети, письменники і художники часто отримують визнання аж після смерті, а кому потрібна слава, якщо ви вже стали мандрівником міжчасового простору? Однак справжніх мрійників не зупинити і вони готові заради своєї мрії півжиття терпіти цілу купу незручностей, і замість того, щоб знайти вигідну і високооплачувану удаленную работу в интернете, беруться за виконання чорної роботи, щоб хоч трохи наблизитися до своєї мрії.

Те саме твориться і в Голлівуді – за блиском, розкішшю і гламуром тут, як і всюди, ховається неприваблива правда і не надто втішне життя тих, кому не пощастило отримати хоча б якусь роль у фільмі. І серед усіх інших є тут дуже вже неочікувані професії.

1. Одна з них - кінематографічний «сексограф». Вакансія ця для Голлівуду унікальна, і обов’язки сексографа сьогодні виконує Майкл Арнольд. Яким би дивним це не здавалося, але його професія має сенс – запрошують же спеціалістів для постановки бойових сцен, то чому ж сексуальні сцени знімають без спеціалістів? Арнольд відшліфує інтимну сцену до найменших дрібниць, зробивши так, щоб вона підкреслювала чи передавала особливу атмосферу фільму.

2. Ще у Голлівуді є досить цікава професія – називається вона «підсадні качки». В Голлівуді навіть існують спеціальні агентства, що пропонують юрбу гарно одягнених людей, які заповнять місця в залі на прем’єрі фільму чи на церемонії. Їм заборонено пити та розмовляти зі знаменитостями, і вони є свого роду «масовкою». Професія волонтерська, тому за неї не платять грошей, а щоб потрапити на цю церемонію вам достатньо буде відправити скан паспорта і фото наряду, який ви плануєте одягти на урочистість.

3. Вічні стажери. Молоді актори-початківці часто змушені працювати за мінімальну зарплату або й взагалі безкоштовно. На кіностудії в обов’язки стажистів входить ціла купа дрібних справ, які можуть змусити його засумніватися у правильності вибору професії. Добросовісні роботодавці з часом пропонують стажистам підвищення, але багато хто чинить по-іншому: через три-чотири місяці звільняють стажистів, набираючи інших довірливих овечок, готових працювати за безцінь.

4. Каскадери – одна з найбільш небезпечних голлівудських професій. Виконання всіх загрозливих трюків – стрибків, польотів і падінь, вибухів тощо, вони беруть на себе. І хоча сучасне технологічне устаткування зробило цю професію менш небезпечною, ще й зараз трапляються нещасні випадки на знімальних майданчиках, в результаті яких каскадери гинуть.

5. І, нарешті, остання професія - оголені дублери. Так, якщо ви гадаєте, що бачите на екрані інтимну сцену з Пенелопою Крус, то глибоко помиляєтеся – перед вами оголений двійник тіла знаменитості. Ця професія так і називається – дублер тіла, і ці дублери підмінюють знаменитостей там, де їм необхідно оголитися.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.