Голландська компанія пропонує застрахуватися від підвищення цін на бензин Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2014 14:09 · Розділ: Цікаві факти

Бензин став золотим (фото з сайту www.uralskweek.kz)
Бензин став золотим (фото з сайту www.uralskweek.kz)

Застрахувати своє життя чи майно від нещасних випадків є чимало бажаючих, але є достатньо й тих, хто страхує досить незвичні речі. Приміром, співаки полюбляють страхувати свій голос, в чому немає нічого дивного, адже саме він є для них основним джерелом заробітку. Деякі знаменитості страхують частини свого тіла – груди, сідниці і не тільки.

Втім, як показує практика, передбачити всі страхові випадки неможливо, і майже завжди можна найти привід для непорозумінь між страховою компанією та її клієнтом. Єдиним гарантом того, що потерпілий отримає відшкодування, може бути хіба що авторитет страхової компанії.

Якщо ж вас цікавлять ексклюзивні послуги, то вам пряма дорога до амстердамських страховиків – спеціалісти Hullberry Insurance Company допоможуть застрахуватися від дуже вже незвичайних випадків.

Наприклад, українцям досить вигідно було б в минулому році укласти договір стосовно відшкодування цін на бензин: страховий договір зобов’язує страхову компанію виплатити всі додаткові відшкодування на бензин, якщо його ціна зросте більш як на 15%. Щоправда, страховка стосується тільки однієї тисячі літрів бензину, та все ж, навіть якщо врахувати вартість страховки – двадцять євро на рік, - економія очевидна.

А якщо ви не пошкодуєте вісімнадцяти євро, то зможете отримати цілих сто євро – у випадку, якщо раптом вибіжите з будинку без ключів, а двері за вами зачиняться.

Можна також отримати відшкодування, застрягши в ліфті – витрачений час, як виявилося, може коштувати аж сімдесят п’ять євро!!!

Ще один непоганий варіант вберегти себе він невдач – заплатити компанії двадцять вісім євро, і вона гарантує вам виплатити дві з половиною тисяч євро, якщо вас п’ятдесят два рази поспіль спіткає невдача в лотереї.

Любителів випити може зацікавити страховка, що обіцяє заплатити п’ять сотень євро, якщо в країні, де ви мешкаєте, раптом впровадять сухий закон.

Можна забезпечити себе та свою сім’ю і на випадок, якщо вас раптом викрадуть інопланетяни. Після повернення можна буде отримати п’ять тисяч євро, попередньо пред’явивши довідки від лікарів і авіакосмічних органів.

А ще можна застрахувати себе від такого вельми прикрого випадку, як «ні» біля вівтаря. Заплативши якихось дванадцять доларів за рік, ви зможете у випадку відмови партнера отримати сто євро компенсації.


Інші новини розділу