В новому кліпі Джей Ло та Іггі Азалія влаштували справжню битву сідниць Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2014 19:18 · Розділ: Музика

Жорстокий світ шоу-бізнесу, який дозволяє вижити тільки тим, хто якнайдовше перебуває на піку популярності, змушує зірок вдаватися до крайніх заходів, щоб продовжувати збирати публіку на концертах та залишатися на виду. Одні зірки вдаються до епатажу – чим більше про їхні вибрики говоритимуть в народі, тим краще, інші роблять ставку на власну привабливість. І лише одиниці беруть одним лише талантом.

Власне, американська виконавиця Дженніфер Лопес, що здобула популярність не лише як володарка чудового голосу, але й як співачка з пишними і апетитними формами, вирішила цими формами прикувати увагу шанувальників до свого нового кліпу, в якому Джей заспіває разом зі ще однією пишнопопою виконавицею – австралійською репершою Іггі Азалією. Власне, у новому кліпі дівчата пообіцяли влаштувати справжню битву сідниць.

В новому відеокліпі увага глядачів акцентується на округлих формах обох виконавець. Дівчата з’являються у кліпі у відвертих купальниках, влаштовуючи справжній танцювальний поєдинок.

Поки що в Інтернеті можна переглянути лише тизер майбутньої відеороботи, який, однак, схвилював переважну більшість фанатів і шанувальників чоловічої статі. Кадри кліпу і справді інтригуючі, тож і прем’єра кліпу на композицію Booty обіцяє бути вибуховою.

Попри те, що виконавиці досить дружньо трястимуть у кліпі сідницями, реальна співпраця в них, схоже, проходить не дуже гладко. Наприклад, цими днями під час спільного виконання композиції Іггі настільки захопилася собою, що забула вступити, в результаті чого до кінця пісні шанувальники слухали тільки голос Джей Ло та фонограму Іггі.

Чекаючи, коли почнеться її партія, Іггі танцювала з мікрофоном в руках. Та коли відповідний момент настав, вона так і не вступила, преспокійно продовжуючи танцювати. Не допомогли навіть відверті натяки Лопес, які говорили, що тій давно пора взятися за голову й почати співати.

Врешті-решт Іггі прийшла до себе й почала співати, роблячи вигляд, ніби нічого не сталося.Та коли збагнула, що глядачі все бачили, знову прибрала мікрофон і до закінчення композиції насолоджувалася танцем.

Згодом Іггі вирішила виправдати свою поведінку, зіславшись на несправність мікрофону: мовляв, вона зовсім не забула, коли мала вступити, але не змогла заспівати лише тому, що її мікрофон був зовсім несправним. Втім, фанати не надто повірили у виправдання Іггі, тим більше, що її досвідченіша колега по сцені ніяких коментарів з цього приводу не дала.

Джерело: http://www.profinews.com.ua/

Інші новини розділу