Леді Гага попросила слухачів "заткнутися" Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2014 16:23 · Розділ: Музика

Знаменита виконавиця Леді Гага вже перестала дивувати публіку своїми витівками – шанувальники настільки звикли до епатажу, який незмінно супроводжує зірку, що вже дивним видаються концерти, на яких вона що-небудь не втне. Але співачка справно дотримується своєї «марки», не залишаючи шанувальників і журналістів надовго без чергової порції епатажу – недавно, для прикладу, виступаючи у Нью-Йорку, Леді Гага грубо попрохала слухачів заткнутися! Справді, а чого панькатися з галасливими багатіями?

Стався інцидент під час виступу зірки в готелі «Плаза». Леді якраз виконувала свою джазову композицію, яка, очевидно, не дуже сподобалася слухачам, що зчинили надмірний галас. І ось, не докінчивши композиції, зірка перервала виступ, попрохавши присутніх замовкнути і не заважати їй.

«Ви можете... заткнутися? Ми тут джаз граємо», - сказала вона, звертаючись до майже сотні відвідувачів. І до повного щастя додала: «Кляті багатії». Одягнена в чорну шкіряну сукню Леді Гага зазначила, що була б вдячна, якщо б у залі настала тиша.

Виступ Леді Гага відбувався в рамках вечірки, організованої виданням Harper's Bazaar, що публікує статті нажіночу тематику, в рамках нью-йоркського Тижня моди. Серед присутніх «клятих багатіїв» було чимало знаменитостей, таких як Донателла Версаче, відома акторка та модель Брук Шилдс, а також виконавці Максвелл і Мігель. Однак це розлючену співачку не спинило, адже хто б ти не був і якими б одиницями не вимірювалися твої статки, поважати інших просто необхідно, якщо хочеш зберегти за собою право називатися людиною.

До речі, трохи раніше Леді Гага вразила Нью-Йорк своєю іншою витівкою – співачка прогулялася містом, одягнувши на себе прозору нижню білизну.

Леді вирішила використати чорну нижню білизну в якості верхнього одягу, тож вона вийшла на огляд папараці та шанувальників в чорному напівпрозорому комбінезоні й такому ж бюстгальтері, тримаючи в руках сумочку і свого французького бульдога на прізвисько Азія.

Леді Гага вразила шанувальників новим образом
Леді Гага вразила шанувальників новим образом

Вразила шанувальників і нова зачіска співачки – вона з’явилася на публіці без парика, продемонструвавши своє натуральне волосся, пофарбоване в чорний колір та зібране у високий хвіст – така зачіска ідеально відкривала поголену потилицю Леді.

Весь образ чорної Леді доповнювали досить масивні прикраси, які вона начепила на шию, вуха та руки.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/06/14/lady/

Інші новини розділу