Гурт METALLICA потрапив до Книги рекордів Гіннеса Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2014 11:43 · Розділ: Музика

Недавно знаменитий на увесь світ рок-гурт Metallica потрапив до Книги рекордів Гіннеса – колектив став першим в історії колективом, музиканти якого вмудрилися дати концерти на всіх семи континентах нашої планети протягом одного лише року. Про цю важливу подію музиканти повідомили шанувальникам на своїй сторінці в мережі Facebook.

Ось що написали в своєму акаунті музиканти: "В минулому році ми, вирушаючи в тур, відвідали безліч улюблених місць, а також чимало тих, де ми ще не грали. Однак тоді ми й уявити не могли, що станемо на шлях до світового рекорду! Нам пощастило, що хтось звернув увагу на те, що нам вдалося зіграти на всіх семи континентах протягом одного року, в результаті чого ми стали першою і поки що єдиною групою, якій вдалося це зробити".

Крім традиційних континентів, які щороку відвідує чимало музикантів, - Південної та Північної Америки, Європи, Азії, Африки та Австралії, члени рок-гурту побували з концертом на Антарктиді.

Так, в грудні минулого року Metallica дала унікальний концерт в Антарктиді, на який, щоправда, прийшло дуже вже мало людей – всього сто двадцять осіб, всі – місцеві науковці, серед яких було чимало переможців конкурсу від Metallica та Coca-Cola. Тепер група Metallica увійде до нового видання Книги Рекордів Гіннеса, яке надійде в продаж вже завтра, десятого вересня.

Що ж стосується концерту на Антарктиді, то рок-шоу Metallica стало другим концертом в історії цього материка. Так, перший такий захід відбувся сім років тому, в 2007-му: тоді концерт давала група Nunatak, членами якої стали місцеві полярні дослідники. Рік по тому схожий концерт мала дати група Fall Out Boy, однак погодні умови завадили хлопцям виступити.

До речі, до нового видання Книги рекордів потрапили й інші музичні виконавці. Серед них відомий репер Емінем зі своєю піснею «Rap God», яка завоювала звання найбільш багатослівної композиції усіх часів і наодів. Справді, в цій пісні репер використав 1560! слів.

Рекордсменкою стала й латиноамериканська виконавиця Шакіра, якій вдалося назбирати більше ста мільйонів лайків в соціальній мережі Facebook. Кетті Перрі стала рекордсменкою завдяки своїм шанувальникам у Твіттері – сорок два мільйони підписників дозволили Кетті стати найпопулярнішою зіркою шоу-бізнесу в Твіттері. А Майлі Сайрус стала найбільш затребуваною зіркою в Інтернеті.

Джерело: http://www.km.ru/muzyka/2014/09/05/shou-i-predstavleniya-v-rossii-i-za-rubezhom/748121-gruppa-metall

Інші новини розділу