7 принципів швидкого навчання Автор: lesya · Опубліковано: 05.09.2014 17:02 · Розділ: Освіта

Буває, що нам просто необхідно освоїти нову сферу знань, з якою раніше не стикалися, а часу і зовсім обмаль. Хтось впадає у відчай, хтось відмовляється від затії, а хтось, немовби нічого не сталося, незворушно береться за справу, яка, здавалося б, не під силу навіть чарівникам. І, як не дивно, досягають успіху у своїй на перший погляд божевільній справі.

І неважливо, що конкретно ви хочете освоїти: навчитися розмовляти іноземною за два тижні чи освоїти мову програмування за місяць, навчитися жонглювати за вихідні чи освоїти мистецтво розкручування та просування сайтів, в чому вам, до речі, може допомогти сайт turboseo.net.ua/, - є базові правила, дотримуючись яких ви досягнете небувалих успіхів у вивченні чого б то не було. Ми пропонуємо розглянути декілька з них.

1. Найперше, що ви повинні запам’ятати, це таку собі базову систему вироблення будь-яких навичок. Складається вона всього з чотирьох принципів - аналізу, відбору, покрокової послідовності та мотивації на майбутнє. Отож за що б ви не бралися, спершу проаналізуйте питання, відберіть головне, створіть план дій і виробіть в собі мотивацію.

2. Ваше головне завдання розбийте на кілька основних частин, на яких ви повинні зосередитися в першу чергу.

3. Завжди розпочинайте з методів, які вам знадобляться вже: наприклад, при вивченні мови не варто вивчати відмінювання всіх дієслів – це нудно, важко і забирає купу часу. А ось навчитися відмінювати кілька допоміжних – це вже щось, адже ви відкриєте для себе шлях до подальшого освоєння мови.

Використовуйте базові принципи, щоб швидко освоїти новий предмет
Використовуйте базові принципи, щоб швидко освоїти новий предмет

4. Виокремте найпростіші частини, що прискорить процес вивчення: наприклад, японська мова налічує майже дві тисячі ієрогліфів, проте в сучасній використовується всього двісті чотирнадцять.

5. Використовуйте правило «мінімальної ефективної дози». Крок за кроком, ви все одно освоюватимете предмет, але якщо ви одразу завалите себе всіма складнощами, то й імовірність того, що навчання закинете, суттєво підвищується.

6. Вашу короткочасну пам’ять не слід перенавантажувати надто великою кількістю завдань – це як оперативна пам’ять комп’ютера, і вона швидко заповнюється, коли ви починаєте вивчати щось нове.

7. Експериментуйте з методами. Намагайтеся замість стандартних схем використовувати інноваційні методи, які прискорюють процес освоєння матеріалу.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.