Виявлено спосіб крадіжки хакерами фото оголених знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 20.09.2016 19:55 · Розділ: Нові технології

В результаті роботи низки спеціалістів було виявлено спосіб, за допомогою якого кіберзлочинці зламують акаунти зірок, «витягуючи» на поверхню провокаційні фотографії та інформацію. Так, масовий злом сторінок знаменитостей, ймовірно, є можливим завдяки уразливості в додатку Find My Phone – принаймні, так твердять спеціалісти ресурсу The Next Web.

Так, кількома днями раніше на сторінках ресурсу Github з’явився скрипт, написаний на мові Python. Цей скрипт відкрив користувачам можливість підбирати паролі до сервісу Find My Phone, представленого раніше компанією Apple. За допомогою цього сервісу власники iPhone могли відстежувати місцезнаходження свого мобільного пристрою.

Для доступу до цього сервісу використовується така ж зв'язка логіна і пароля Apple ID, що і для доступу до Apple iCloud, з якого, власне, фотограф киев виклав фотознаменитостей.

Опублікований на сайті скрипт дозволяв дізнаватися пароль від Find My Phone, використовуючи метод перебору. Метод передбачає послідовне введення різних поєднань символів, починаючи з найпростіших та найпоширеніших комбінацій до найскладніших.

За словами автора скрипту, в сервісі Find My Phone кількість варіантів паролів, які ви вводите, є необмеженою, а при правильній організації системи безпеки після кількох невірних комбінацій акаунт повинен би був блокуватися, відсилаючи користувачеві повідомлення про спробу злому.

Однак через недосконалу роботу додатку користувачі не отримували ніякої інформації про спробу злому їхньої сторінки. А хакери, дізнавшись пароль від Apple ID, скористалися ним для доступу до iCloud. Вразливість було виявлено минулої суботи, і до неї одразу ж з’явилася програма для підбору паролів.

Втім, розробники вразливого додатку швидко зорієнтувалися і закрили уразливість, і тепер після п’яти невдалих спроб введення паролю акаунт блокується.

До речі, вищезгадана вразливість характерна для багатьох сервісів, однак достовірної інформації стосовно того, що саме її хакери використали для злому акаунтів знаменитостей, на даний час немає. Все це – не більше ніж припущення.

Втім, трохи раніше хакери вже встигли використати можливості програми Find My Phone в корисних цілях. Вони перехоплювали управління пристроєм у свої руки, вимагаючи від власників пристроїв викуп. Що ж стосується виявленої цими днями уразливості в Find My Phone, то ніяких коментарів з боку Apple з цього приводу не прозвучало.

Джерело: http://news.rambler.ru/26788490/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.