Новина про мешканок матріархального селища, що оголосили пошук женихів, вивилася вигадкою Автор: lesya · Опубліковано: 05.09.2014 15:44 · Розділ: Суспільство

Кількома днями раніше світ облетіла новина, ніби мешканки бразильського матріархального села почали шукати собі женихів. Мовляв, дівчатам надокучило жити на самоті, і вони вирішили, що достойні чоловіки з усього світу можуть скласти їм компанію.

Але кілька днів по тому з’явилася інша інформація, яка спростовувала попередню: виявляється, ніхто ні по яких чоловіків не звертався, і весь цей ажіотаж був не чим іншим, як журналістською вигадкою.

Так, в селищі Ноіва-ду-Кордейру, розташованому на південному сході Бразилії, нема ніяких самотніх жінок. Точніше, вони є, але живуть зовсім не так, як було описано в попередній новині. Селище є сільською спільнотою-кооперативом, і тут живуть представники обох статей, а не шість сотень молодих і прекрасних самотніх представниць прекрасної статі.

Власне, переконатися в цьому можна і в мережі Facebook, зайшовши на сторінку спільноти: тут є фото як жінок, так і чоловіків, і нема ніякого оголошення про запрошення женихів та наречених.

Вматріархальному селищі мешкають чоловіки (фото з сайту www.infosmi.net)
Вматріархальному селищі мешкають чоловіки (фото з сайту www.infosmi.net)

Однак відсутність оголошення не завадила потенційним нареченим надіслати на сторінку енну кількість пропозицій руки та серця.

Журналісти статті, опублікованої на сторінках бразильського видання Otempo, що спростувало інформацію про запрошення наречених, припускають, що романтична казка народилася в результаті некоректного перекладу статті про Ноіва-ду-Кордейру, опублікованого в журналі Marie Claire у 2009-му році, хоча легенда могла народитися й зовсім недавно, після відвідин селища журналістом The Telegraph Геррі Уоллопом.

Втім, у мешканців селища і справді виникли проблеми – щоправда, зовсім не такі, про які йшла мова. Труднощі в селищі комунального характеру, і вони зовсім не пов’язані з відсутністю женихів. Недавно тут відключили Інтернет, який до цього часу на безкоштовних засадах їм забезпечувала держава, і тепер тим, хто живе в Ноіва-ду-Кордейру, доводиться їздити в сусіднє місто за дванадцять кілометрів, щоб скористатися послугами і перевагами, які відкриває Всесвітня павутина.

Втім, для народження легенди і справді були певні передумови: чоловіків у селищі дійсно небагато, і вони здебільшого їдуть на заробітки у міста. А вся робота в комуні лягає на плечі жінок, які, однак, зовсім не почуваються обділеними чоловічою увагою.

Джерело: http://www.newsru.com/world/05sep2014/shark.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.