Грабіжники спробували викурити прах дружини ветерана Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2014 00:56 · Розділ: Кримінал

Люди, що пережили війну, на своєму віку бачили стільки жахів, що, здавалося б, їх уже нічим не налякаєш. Та все ж людський цинізм і жорстокість може багато що, і навіть людей, міцних нервами, деякі вчинки людиноподібних можуть вивести з рівноваги. Що, власне, і сталося недавно в житті ветерана в'єтнамської війни Філліпа Макмуллена (Phillip McMullen).

За своє життя чоловік побачив купу дивних і моторошних речей. Але те, що він побачив тепер, в мирний час, повернувшись додому з відпочинку, нажахало його ще більше.

Філліп Макмуллен мешкає в містечку Цитронель в штаті Алабама. Одного дня він вирішив поїхати в гості до своїх друзів, що живуть за містом. Та коли чоловік повернувся додому, то побачив, що в його будинку хтось побував, і, як згодом з’ясувалося, це були грабіжники.

Ветеран після вчинку грабіжників знову захотів на війну (фото взято з сайту www.mirror.co.uk)
Ветеран після вчинку грабіжників знову захотів на війну (фото взято з сайту www.mirror.co.uk)

Зловмисники зіпсували сейф, але зламати його так і не змогли. Та найболючішим для чоловіка було те, що злодії відшукали і відкрили коробочку з прахом його покійної дружини.

«Вони змогли відшукати останки моєї дружини. Напевно, вони вирішили, що то був якийсь наркотик, і спробували викурити його», - сказав засмучений Макмуллен в інтерв'ю зі співробітниками місцевого новинного агентства. «Попіл був розкиданий по всій кімнаті».

Зі своєю дружиною Макмуллен про жив у шлюбі двадцять два роки, і те, що вчинили зловмисники, розлютило його до неможливості. «Це важко передати словами, але коли я побачив це, я відчув, що знову хочу битися. Я не люблю війну, але я хочу туди. Господь ніколи не пробачить їм такого!».

Звісно, чоловік одразу звернувся в поліцію, яка розпочала пошуки злочинців. На даний час вони перебувають у розшуку і у випадку, коли їх спіймають, грабіжники постануть перед судом. Їм загрожуватиме звинувачення в пограбуванні і оскверненні могили.

До речі, це не єдиний випадок, коли грабіжники, вриваючись до квартири, плутають прах покійних з наркотиком. Кілька років тому схожий випадок стався в штаті Флорида: грабіжники, що увірвалися до квартири, віднайшли останки покійного родича господарів і чомусь вирішили, що то кокаїн. Що вони зробили з прахом далі, ви вже напевне здогадалися, отож і версія ветерана, згідно з якою грабіжники намагалися викурити прах його дружини, виглядає не такою вже й неймовірною.

Джерело: http://shett.ru/?p=1365

Інші новини розділу