В Індії дівчину видали заміж за собаку Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2014 22:54 · Розділ: Події у світі

Закони та прийняті у суспільстві норми можуть добряче попсувати нам життя. І стосується це як цивілізованих країн, в яких упередження та загальноприйняті, часом безглузді і дурнуваті, правила заважають бути щасливими, так і диких племен чи інших культур, які нам можуть видаватися дикими. Недавно, для прикладу, одній індійській дівчині довелося вийти заміж за собаку – щоб зняти прокляття з неї та врятувати рідне село від навколишнього зла.

Рішення видати молоду дівчину за бродячого пса було прийняте старійшинами села, розташованого в східному індійському штаті Джаркханд. В результаті цього рішення Манглі Манда стала дружиною ікластого бродячого собаки.

Весільна церемонія організовувалася наспіх – місцевий знахар переконав батьків дівчини, що зволікати не можна, адже злі чари можуть зміцніти, і тоді вже ніяка собака не допоможе дівчині прийти до себе. Справа в тому, що, як говорив знахар, у Манглі дуже погана карма, тому в випадку, коли вона вийде заміж за чоловіка, страшне горе і біди чекають не лише її родину, але й усе село.

Весілля дівчини і собаки (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46065-devushka-vyshla-zamuzh-za-psa-radi-spaseniya-derevni.html)
Весілля дівчини і собаки (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46065-devushka-vyshla-zamuzh-za-psa-radi-spaseniya-derevni.html)

Тоді наляканий батько дівчини подався на пошуки собаки. Він відшукав собаку на прізвисько Шеру, і, як годиться, вирушив на весілля, везучи з собою на авто, шофер якого несамовито сигналив, собаку-жениха. Що ж стосується самої Манди, то їй перспектива вийти заміж за собаку не дуже сподобалася. Однак батькам дівчини, яка ніколи не відвідувала школу, вдалося легко втовкмачити їй у голову, що лише такий крок змінить її долю.

«Я вийшла заміж за пса, бо старійшини села переконані, що все погане, що є в мені, перейде до собаки, - розповіла наречена в інтерв'ю журналістам. - Після цього життю чоловіка, за якого я вийду заміж, нічого не загрожуватиме».

Батько нещасної Шрі Аммунда розповів, що старійшини змусили її організувати весілля якнайскоріше: якщо зволікати з церемонією, чари окріпнуть і церемонія одруження з собакою вже нічим не допоможе.

До речі, це вже не перший випадок, коли дівчат в Індії видають заміж за собак, адже місцеві мешканці вірять у цей обряд. Найближчі кілька місяців Манглі доведеться жити зі своїм чоловіком і піклуватися про нього, а потім вона зможе вийти заміж за звичайного чоловіка.

«Коли-небудь я вийду заміж за чоловіка. Це мрія кожної дівчини - знайти свого принца. Я теж буду чекати свого», - заявила Манглі.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу