Суд постановив відібрати у підлітка приставку Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2014 16:25 · Розділ: Події у світі

Неочікуване рішення цими днями прийняв британський суд – він виніс постанову відібрати у тринадцятирічного підлітка ігрову приставку та цигарки – у такий спосіб школяра, який постійно прогулює школу, вирішили навернути на шлях істинний.

Скаргу на складного підлітка подала одна зі шкіл британського міста Каннок – за твердженням адміністрації, протягом семи місяців навчання школяр відвідав школу лише сорок днів. Ще педагогам не сподобалася поведінка брата підлітка – п’ятнадцятирічного школяра, який недалеко втік від свого брата. Педагоги вирішили відвідати матір хлопців, і та розповіла, що кожен свій день сини розпочинають з гри на приставці, а відволікаються тільки для того, щоб випалити цигарку-другу.

В суді матір пообіцяла ретельніше стежити за своїми дітьми.

Позбувся ігрової приставки тринадцятирічний Ліам Фостер (Liam Foster), а його матері, Лізі Морріс, звеліли краще стежити за відвідуваністю школи власними синами. До речі, Лізу раніше вже притягували до відповідальності – з питань відвідуваності школи її донькою.

Ліза Морріс, мати хлопців (фото з сайту http://fedpost.ru/)
Ліза Морріс, мати хлопців (фото з сайту http://fedpost.ru/)


Після рішення суду хлопець і справді став частіше приходити в школу. Однак у червні, коли Ліза пішла у відпустку, ситуація знову погіршилася, незважаючи навіть на те, що Ліза запевнила суд, ніби навіть викликає синам таксі, щоб упевнитися, що він потрапляє в школу вчасно. Каллум Баркс (Callum Barks), старший син жінки, теж претендував на звання найзапеклішого прогульника.

Окрім усього іншого, суд постановив Ліаму відвідувати курси про шкоду, якої завдає куріння, а його матері звелів дібрати у хлопців цигарки, приставку та пульт від телевізора. А ще Ліза відтепер зобов’язана контролювати годину ранкового підйому сина – їй звелено пересвідчуватися, що він прокидається не раніше 7:30 ранку.

Крім того, жінці настійливо порекомендували бути строгішою у справі виховання дітей.

Втім, причини та обставини, що посприяли такій поведінці підлітків, не розголошуються. Можливо, Ліза і справді надто недбало ставиться до виконання своїх материнських обов’язків, а може, життя та необхідність забезпечувати сім’ю відбирає в неї весь час, і за вихованням підлітків стежити просто нікому.

Тепер органи опіки протягом деякого часу стежитимуть за сім’єю і за відвідуваністю школи хлопцями.

Джерело: http://novoston.com/

Інші новини розділу