Як студентові заробити на студентах Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2014 14:42 · Розділ: Життя

Винахідливі студенти не люблять сидіти, склавши руки: справді, навіщо нидіти без грошей і чекати, коли ж батьки кинуть копійку-другу, якщо заробити можна самому, не витрачаючи на це надто багато часу. Як це зробити? Дуже просто – організувати власний бізнес, орієнтований на… таких же студентів. А способів зробити це є чимало.

1. Наприклад, ви можете виготовляти шпаргалки для своїх товаришів. Так, студенти давно славляться своєю ледачістю. Й іноді їм навіть шпаргалки виготовити лінь – вони готові заплатити кілька гривень, щоб мати вже все готове. А спритним студентам це на руку – скориставшись Інтернетом та взявши на озброєння пару-трійку гаджетів, можна виготовити дуже зручні і високотехнологічні шпаргалки.

2. Якщо ви добре орієнтуєтесь в предметі, то можете особисто надавати допомогу при здачі іспитів, використовуючи для цього мобільні телефони та мікронавушники. Бізнес можна розширити, правда, для цього знадобиться стартовий капітал: наприклад, можна замовити микронаушники оптом і набрати цілу команду таких помічників. Або в період сесії продати партію таких навушників колегам-студентам.

3. Ще один варіант – досить прибутковий – написання рефератів і дипломних. Він приносить непоганий заробіток, однак вимагає наявності певних знань та вимагає часу. Тому підходить не всім студентам.

Та й коло замовлень обмежене – ви ж не візьметеся за написання курсової з квантової фізики, якщо ваша спеціальність – філологія. Але й тут можна викрутитися – візьміть в колеги фахівців різних спеціальностей, пропонуйте їм замовлення, а собі беріть відсоток.

4. Організуйте покупки на зарубіжних оптових сайтах. Цей спосіб заробітку неодмінно підійде дівчатам – вони добре розуміються на вбранні, прикрасах та аксесуарах, а також на цінах.

5. Якщо хтось із ваших знайомих має доступ до унікальних навчальних матеріалів, ви можете легко цим скористатися: запропонуйте цей доступ своїм однокурсникам – за гроші, ясна річ. Заробітком поділіться з вашим товаришем.

6. Ви можете зайнятися організацією турів та заходів, орієнтованих на студентів. Так ви станете співробітником туристичних агентств, які платитимуть вам щедрі відсотки за ваші старання. Це можуть бути екскурсії по країні, чи, для прикладу, поїздка на базу відпочинку. Або навіть просто професійна організація вечірки.

7. Ще один прекрасний спосіб заробити на колегах-студентах – здавати квартиру з погодинною оплатою. Так, у студентів далеко не завжди є можливість усамітнитися зі своєю половинкою, а природа робить своє. На номер в готелі грошей теж не завжди вистачає, і тут з’являєтеся ви, пропонуючи винайняти затишну квартиру на кілька годин за мізерну платню. Де ж взяти таку квартиру? Винайняти у власника на довготривалий термін – так і ви матимете помешкання, і за квартиру не доведеться платити.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.