Кому допоможе мікронавушник Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2014 13:59 · Розділ: Нові технології

Мікронавушник допоможе в картах (фото з сайту microushi.od.ua)
Мікронавушник допоможе в картах (фото з сайту microushi.od.ua)

Хоча пора екзаменів уже минула, а навчальний рік тільки розпочався, про наступну сесію школярам та студентам варто подумати зараз.

А це означає, що батькам школярів і студентам, які підзаробляють самостійно, варто замислитися над купівлею мікронавушника – цей крихітний гаджет може добряче допомогти при здачі іспитів.

Та якщо ви гадаєте, що все можна перекласти на його плечі, то глибоко помиляєтеся: мікронавушник замість вас екзамени не складе, але впевненості додасть, а, як відомо, впевненість – це половина успіху. Справді, скільки було випадків, коли студенти, що прискіпливо і ретельно готувалися до екзаменів, через власну розгубленість та невпевненість завалювали екзамен – вчителі та викладачі оцінюють знання, і бесідами про надмір емоцій їх не пробереш.

Втім, купівля якісного мікронавушника може обійтися недешево, тому багатьом, а особливо завжди бідним студентам куди більше припаде до душі можливість взяти микронаушник напрокат – в день чи за день до іспиту ви берете гаджет і платите копійки за можливість ним скористатися.

Проте мікронавушник знадобиться не лише студентам та учням – його досить часто використовують і бізнесмени, яким надто тяжко оволодіти своїми емоціями. Так, уявіть ситуацію, коли під час важливих переговорів з потужними і потенційно важливими партнерами ви починаєте хвилюватися так, що забуваєте всю підготовлену заздалегідь промову і не можете дати відповіді на найпростіші запитання – холоднокровний і стриманий партнер чи співробітник компанії по той бік гаджета, у якого, однак, немає повноважень, щоб проводити переговори, може допомогти вам підказкою, а крихітний мікронавушник не дозволить потенційним партнерам засумніватися у вашій компетентності.

Ще мікронавушник може допомогти, коли ви вирушаєте на співбесіду: часто рекрутери задають такі питання, на які адекватна людина не зразу зможе знайти відповідь. І передбачити всі можливі запитання та знайти на них необхідні відповіді практично неможливо. Але вихід є: берете в оренду мікронавушник, по той бік «шпіонського устаткування» садите досвідченого рекрутера, і в боротьбу зі своїм колегою вступить досвідчений фахівець, а не наляканий початківець. Така собі боротьба HR-менеджерів.

А ще за допомогою мікронавушників можна стати справжнім картярем. Заручіться підтримкою надійного спільника, і ви знатимете карти всіх гравців, що дозволить взяти ситуацію і крупний виграш у свої руки.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.