Американець прикинувся мертвим, щоб уникнути одруження Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2014 14:41 · Розділ: Життя

На що тільки не підуть чоловіки, щоб зберегти свободу та уникнути шлюбу. Вони навіть готові прикинутися мертвими, аби тільки відвадити настирну наречену.

Власне, на такий кардинальний крок зважився недавно один американець, який в останній момент передумав одружуватися зі своєю дівчиною-британкою. Випускник Коннектикутського університету інсценував власну смерть, бажаючи уникнути весілля c англійкою.

В центрі курйозного інциденту опинився громадянин Сполучених Штатів на ім’я Такер Блендфорд. Хлопець інсценував власну смерть, щоб уникнути весілля з дівчиною на ім’я Алекс Ланчестер, мешканкою Великобританії.

Молоді люди познайомилися в Коннектикутському університеті влітку два роки тому, коли їм виповнився двадцять один рік. Алекс влаштувалася на роботу в кінотеатр, що працює на території кампуса, і того ж дня вона познайомилася з Такером, що вчився на художника.

Дуже швидко звичайне знайомство переросло в бурхливий роман. Закохані й не помітили, як пролетів рік. Алекс почала збиратися додому, у Великобританію, але Такер несподівано зробив їй пропозицію. Наступні кілька днів лише й розмов було що про недалеке весілля.

Втім, Алекс все одно повернулася до Великобританії. І тут вона зайнялася підготовкою до весілля на повну. Дівчина замовила на eBay весільну сукню, витративши на неї близько тисячі доларів. Ще дівчина оплатила послуги весільного фотографа і навіть запропонувала Такеру оплатити йому переїзд до Британії, щоб той допоміг у приготуванні до весілля.

Але через деякий час до неї зателефонував якийсь незнайомець, що представився батьком нареченого. Він розповів, що його син, Такер, потрапив в автокатастрофу і загинув. Чоловік розповів, що останні кілька днів він перебував у глибокій депресії, очевидно, це і стало причиною катастрофи. Ще чоловік пошкодував з приводу того, що не відвів сина вчасно до психіатра.

Звістка про загибель нареченого неабияк вразила Алекс. Вона дуже важко переживала втрату, і коли оговталася від почутого, наважилася зателефонувати до матері нареченого. На превелике здивування Алекс, мати «покійного», взявши трубку, сказала, що з її сином все в порядку. Зрозумівши, що стала жертвою обману, дівчина зізналася, що більше не довіряє чоловікам і не знає, коли знову зможе думати про взаємини.

Коли інформація про інцидент розповсюдилася, журналісти The Daily Mail вирішили додзвонитися до хлопця, щоб дізнатися, що ж підштовхнуло його до такого недостойного вчинку. І виявилося, що хлопець просто-на-просто злякався весілля і вирішив розірвати стосунки з коханою, але не знав, як їй про це сказати.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.