Француза висадили з літака через аромат «DIOR» Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2014 21:34 · Розділ: Події у світі

Не всі духи приємно пахнуть, і те,що до вподоби одним, може викликати огиду в інших. І навіть бренд не допоможе – під якою маркою ви б не продавали лайно, воно і в Африці залишиться лайном.

Переконатися в цьому недавно довелося одному мешканцю Франції. Він подорожував у Сполучені Штати, але поїздка закінчилася передчасно і украй несподівано для двадцятичотрирічного мандрівника.

Так, молодий мешканець Франції вирішив полетіти у США. Однак вже в аеропорту його чекала несподіванка – співробітники американської авіакомпанії вигнали хлопця з літака, зіславшись на те, що від нього неприємно пахне. Здивований молодик покинув транспортний засіб, та зовсім не через те, що повважав звинувачення справедливими – ні, хлопець вийшов з літака для того, щоб написати скаргу на компанію.

Згодом хлопець зізнався, що перед тим, як зайти в літак, він побризкався улюбленими духами всесвітньо відомого бренду «Dior».

Мандрівник-невдаха алжирського походження, що є громадянином Франції, розповів по інцидент, що стався з ним на борту літака американської авіакомпанії «American Airlines».

Хлопець розповів, що коли він зайшов у літак, до нього підійшли бортпровідники і заявили, що він повинен покинути літак, оскільки від нього йде неприємний запах.

Пасажир погодився зробити це, оскільки, обурений поведінкою борт персоналу, вирішив написати скаргу на авіакомпанію. Згодом француз зізнався, що перед тим, як сісти на літак, він побризкався своїми улюбленими духами від фірми «Dior».

Зрозуміло, що такий курйозний інцидент не зміг залишитися поза увагою журналістів, і ті, природно, вирішили поцікавитися у представників компанії, що ж насправді відбулося. Однак співробітники американської авіакомпанії з якихось причин відмовилися надавати будь-які коментарі.

Далеко не всі оцінили тонкий аромат Діор (фото з сайту http://novoston.com/)
Далеко не всі оцінили тонкий аромат Діор (фото з сайту http://novoston.com/)

Втім, спершу француз не хотів покидати борт літака, і екіпаж навіть звернувся за допомогою в поліцію. Але ті уважно вивчили документи, і зазначили, що не мають ніяких претензій до пасажира. Власне, тоді він і подався писати скаргу, щоб звинуватити екіпаж у дискримінації.

Тепер же у компанії заявили, що не дозволили перетнути кордон алжирцеві тому, що в нього були проблеми з візою. Сам постраждалий впевнений, що це лише привід, щоб не пустити його до США.

Джерело: http://novoston.com/

Інші новини розділу