Італійський лікар за дев'ять років був на роботі всього п'ятнадцять днів, але отримував повноцінну зарплату Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2014 18:16 · Розділ: Медицина

Напевно, кожен з нас хоча б раз в житті мріяв про роботу, на якій би і робити нічого не доводилося, і гроші справно платили. Але таку роботу знайти важко, і, чого гріха таїти, практично неможливо. Та все ж найбільш спритні і проворні аферисти вмудряються це зробити. І що найцікавіше – вибирають вони зовсім не екзотичні професії.

Наприклад, недавно в Італії один чоловік, що пропрацював лікарем цілих дев’ять років, потрапив у центр всезагальної уваги через те, що був присутній на роботі всього п’ятнадцять днів.

Всі ці роки медик ухилявся від роботи, при чому робив це цілком законно: то на лікарняний піде, то на курси поїде, т о у відпустку подасться. При цьому протягом всього цього періоду чоловікові нараховували повноцінну зарплату, яку він брав на руки - точно таку, яку отримували його колеги, що від ранку до вечора проводили час на роботі, лікуючи хворих та пацієнтів.

На роботу сицилійський «медик» влаштувався ще в 2005 році.

Працювати він повинен був у одній з лікарень, розташованій в провінції Катанія. Але того ж дня він поїхав на навчальні курси при одному з університетів.

В лікарню він повернувся через три роки, тридцять першого жовтня 2008-го, але зразу після цього пішов в оплачувану відпустку, зіславшись на сімейні обставинами. Його відпустка тривала до останнього місяця весни 2009-го.

Повернувшись, він на п’ятнадцять днів все-таки вийшов на роботу. А далі пішов на два місяці на лікарняний. Після одужання сицилієць записався на ще один навчальний курс, що тривав п'ять років - до початку літа цього року. Тепер "роботящий" італієць має намір стати доеторок медичних наук, а для цього йому доведеться провчитися до грудня 2016 року.

Всі звинувачення в ухиленні від роботи сицилієць називає несправедливими. Він переконаний, що коли все ж повернеться до роботи, знання, які він отримає за весь цей час, тільки принесуть корить лікарні, в якій він працюватиме.

Втім, попри всі заяви медика, ситуація, в центрі якої він опинився, позиціонується в Італії як приклад неефективності роботи тисяч італійських державних службовців,які знаходять огріхи в італійському законодавстві, щоб ухилитися від роботи. Тепер за даним фактом розпочалося розслідування, і чим закінчаться такі експерименти для ледачого медика, невідомо.


Інші новини розділу