Адвокат довела, що фаст-фуд запобігає насильству в сім'ї Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2014 15:16 · Розділ: Життя

Виявляється, ми знаємо про фаст-фуд дуже мало – недавно з’ясувалося, що він може… рятувати від насильства.

Власне, це стало основним доводом, який переконав суддів, що магазину готового шашлику слід видати ліцензію на торгівлю до пізньої ночі – зусилля талановитої жінки-адвоката врешті-решт увінчалися успіхом, і вона довела, що фаст-фуд може запобігати проявам насильства.

Магазин розташований в шотландському містечку Данді. Він пропонує покупцям страви зі смаженого м'яса, і недавно заклад отримав ліцензію, яка дозволяє йому торгувати до пізньої ночі. Ліцензія стала результатом зусиль адвоката Джанет Гуд (Janet Hood). Та настільки грамотно обґрунтувала причини, з яких магазин просто повинен працювати до 2:30 години ночі, що представникам Комітету з ліцензування Данді нічого не залишалося, окрім як погодитися з її доводами.

Зі слів адвоката випливає, що їжа, яка продається в магазині, може запобігати виникненню насильства в сім’ї, а також допомагає уникнути пожеж.

За словами Гуд, їжа з високим вмістом жиру та карбогідратів, наприклад, кебаб та шаурма, позитивно впливає на п'яниць та бешкетників, викликаючи у них сонливість. За словами адвоката, після споживання такої їжі їм неодмінно захочеться спати.

«Мій клієнт готує корисні та не дуже страви з високим вмістом жирів. Згідно з медичними спостереженнями, ступінь сонливості залежить від раціону, а отже, після споживання жирної їжі людину хилить на сон. А особливо, якщо вживати їжу в парі з алкоголем, - підкреслила адвокат. – Тож п'яний чоловік, перед тим, як прийти додому, наїсться жирної їжі, просто ляже спати, і до насильства в сім’ї справа не дійде», - переконує вона.

А ще фаст-фуд допоможе уникнути пожеж, заявила Гуд, адже побутові пожежі, твердить адвокат, найчастіше виникають з вини людей, що в стані сильного алкогольного сп'яніння беруться готувати. Якщо ж вони матимуть можливість попоїсти їжею з магазину, то й потреба готувати, для прикладу, яєчню у них відпаде.
Коротше кажучи, адвокатові вдалося переконати Комітет, що магазин готового шашлику повинен працювати до другої ночі в будні дні та до пів на третю ночі у вихідні.

Чиновники, що вислухали промову адвоката, мусіли зізнатися, що перебували під неабияким враженням від почутого.

«Я й поняття не мав, що кебаб може вирішити так багато проблем», - іронізує з цього приводу радник глави Шотландської національної партії (SNP), Джиммі Блек (Jimmy Black).

Джерело: http://limon.postimees.ee/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.