Вдова зробила з покійного чоловіка діамант Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2014 12:50 · Розділ: Цікаві факти

На досить екстравагантний вчинок зважилася недавно шістдесятитрьохрічна британська вдова – з праху свого покійного чоловіка вона виготовила діамант вагою в 0,75 карата. За словами жінки, її чоловік був би неабияк здивований її вчинком, адже в повсякденному житті вона завжди була скромною жінкою.

Жовтий діамант, що носить на руці літня британська дама на ім’я Глініс Барнетт (Glynis Barnett), викликає подив у її друзів та знайомих. Це й не дивно, адже виготовлено діамант з праху померлого чоловіка британки, шістдесятирічного Джона.

Глініс розповіла, що її чоловік довго боровся з раком горла та печінки, а коли він помер, то вона довго не могла вирішити, що їй чинити з прахом.

«Хоча ми були одружені протягом сорока двох років, ми ніколи не обговорювали, що будемо робити, коли хтось один з нас помре, - розповіла журналістам шістдесятитрьохрічна вдова. Поки я намагалася взяти себе в руки і впоратися зі своїм горем, урна з прахом майже півтора року стояла біля мого ліжка.

Врешті-решт, я вирішила розвіяти його прах під вербою в нашому саду, тоді згадала слова своєї подруги, яка якось обмовилася, що коли її чоловік помре, то вона зробить з його праху діамант. Я подумала, що це гарна ідея, адже я завжди і всюди зможу носити з собою шматочок Джона», - говорить Глініс.

Запраху свого чоловіка вдова зробила діамант (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46041-vdova-sdelala-iz-pokojnogo-muzha-brilliant.html)
Запраху свого чоловіка вдова зробила діамант (фото з сайту http://fedpost.ru/lydi/46041-vdova-sdelala-iz-pokojnogo-muzha-brilliant.html)

Пройшло ще кілька місяців, поки Глініс зібрала достатньо інформації стосовно того, де і як виготовляють дорогоцінні камені з небіжчиків. Врешті-решт вона зважилася на цей крок.

«Після того, як я вивчила матеріали по цій темі, я зв'язалася з компанією «Phoenix Memorial Diamonds», розташованою в Манчестері, й замовила там діамант вагою 0,75 карата яскраво-жовтої барви. Все, що від мене вимагалося, - відправити сто грамів пороху Джона рекомендованим листом та оплатити задаток в розмірі половини вартості послуги – а це дві з половиною тисячі фунтів стерлінгів (більше чотирьох тисяч доларів)», - розповіла Глініс в інтерв'ю журналістам.

На виготовлення штучного діаманта пішло шість тижнів, після чого вдова отримала яскраво-жовтий камінь, що тепер має намір носити, як прикрасу.

Так, Глініс хоче вставити діамант в перстень, який після її смерті дістанеться доньці Люсі, котрій на сьогоднішній день виповнився сорок один рік.

«Думаю, Джон посміявся б над моїм екстравагантним вчинком, оскільки я досить скромна за вдачею людина, але я відчуваю, що вчинила правильно, віддавши таким чином данину пам'яті моєму коханому чоловікові», - підсумувала Глініс.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46041-vdova-sdelala-iz-pokojnogo-muzha-brilliant.html

Інші новини розділу