Американець подав чотири тисячі позовів на свою в'язницю Автор: lesya · Опубліковано: 01.09.2014 09:34 · Розділ: Кримінал

Є люди, які все життя чимось незадоволені: що б не робили оточуючі, вони все одно наткнуться на стіну воркотіння та набір кислих мін. Втім, важко уявити, що станеться, коли така людина потрапить до в’язниці: хоч-не-хоч, а в такій установі доводиться тримати свої претензії при собі. Втім, це не стосується американця Дейла Майсана (Dale Maisano), тепер уже мешканця штату Арізона, який за час свого ув’язнення встиг написати на в’язницю, в якій перебуває, більше чотирьох тисяч позовів, вимагаючи компенсації в розмірі десяти трильйонів доларів – шістдесятидворічний в’язень украй незадоволений умовами проживання, які йому запропонувала в’язниця.

Позови, які подає чоловік, здебільшого украй безглузді. При чому Дейл пристрастився до судових тяганин вже досить давно – ще в рідному штаті Теннесі у 1986 році йому заборонили без дозволу суду подавати судові позови. Однак цю заборону він часто нехтував.

Через деякий час чоловіка заарештували за скоєння нападу, після чого його відправили у в'язницю в містечку Флоренц, Арізона. І тут він розійшовся не на жарт: Майсан почав подавати позови з неймовірною частотою, і більша частина цих позовів була спрямована проти в'язниці, в якій його утримували.

В одній з позовних заяв він написав: «Досить мучити мене й годувати їжею, від якої мені стає погано. Щодня мене годують їжею, від якої у мене болить животик». За окремими підрахунками, протягом свого життя чоловік подав шість тисяч позовів, чотири з яких припали на останні два роки. Лише двадцять четвертого січня він подав двісті сорок дев’ять позовів. Переважну більшість заяв відхиляють зразу ж, в день їх подачі.

«Я не пришелепкуватий, я переконаний в тому, що отримаю необхідну компенсацію» - говорить Майсан журналістам. «Я знаю, що подаю дуже багато позовів, але я пробую домогтися того, щоб вони зрозуміли, як погано зі мною поводяться».

Прес-секретар відомства виправних установ Арізони на ім’я Дуг Нік (Doug Nick) у даному контексті зауважив, що всі в'язні, що перебувають у в’язницях штату, отримують раціональне харчування та відповідне медичне обслуговування. І ув'язнений Майсан не став винятком: як і всі ув’язнені, він має доступ до необхідного медичного обслуговуванню та правильного харчування, пояснює Дуг. «Я гадаю, що кількість позовів та сума компенсації, про яку йдеться, говорить про те, що проблема не в тюрмі, а в еталонах самого ув’язненого», - додає на завершення Нік.

Джерело: http://shett.ru/?p=1376

Інші новини розділу