У Google протестували доставку за допомогою дронів Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2014 23:04 · Розділ: Нові технології

Скоро кур’єри в цілому світі можуть втратити роботу – цими днями компанія Google протестувала доставку за допомогою дронів.

Так, Google провела випробування літаючого робота для доставки товарів. Інформація про це з’явилася на сторінках компанії на YouTube.

В ролику розповідається, що випробування проводилися в польових умовах, в австралійському Квінсленді. Модель, що має розмах крил в півтора метра, стартує вертикально, а далі літає в горизонтальній та вертикальній площині. Всі шляхи переміщення робота можна спостерігати на карті. Як тільки апарат досягне заданої точки, контейнер із товаром від'єднається й опуститься на землю на тросі.

Висота дрона має всього сімдесят п’ять сантиметрів. Апарат оснащений чотирма гвинтами, які допомагають йому переміщуватися в різних напрямках. У компанії заявили, що розпочали тестування дронів лише в минулому році.

Розробники Google вважають, що безплотні кур’єри – це не просто розвага. Вони виконуватимуть куди важливіші функції і здобудуть більшу популярність, ніж всі інші літальні пристрої, що застосовуються зараз. Наприклад, за допомогою таких апаратів можна буде доставляти вантажі в найближчі околиці.

В минулому році випробування дронів для доставки товарів проводили компанії Amazon і Domino's Pizza. Однак минулорічні тести проходили в м'якших, міських умовах.

Прототипи дронів Google, які пройшли випробування та стали «героями» відео, були розроблені в рамках проекту «Крила» (Project Wing). Під час випробувань вони доставляли такі товари, як солодощі, собачі ласощі, вакцину для худоби, воду та рації двом фермерам, що мешкали в Квінсленді. Випробування пройшли успішно, так що, цілком ймовірно, в технології велике майбутнє, адже, по-перше, вона здійснюватиме доставку набагато швидше, ніж живий кур’єр, а по-друге, такі дрони не хотітимуть зарплати.

На відео видно, як дрон прекрасно справляється зі своїм завданням. Але це тому, що він в небі один. А що робити, якщо таких літаючих кур’єрів буде багато? Їх слід буде навчити якось розминатися в небі, щоб уникнути аварій, від яких можуть постраждати люди, що ходять внизу. Втім, дрони були представлені в якості прототипу, тож Інтернет-гіганту належить ще добряче попрацювати над їхнім удосконаленням.

Та як би там не було, ідея заслуговує на увагу.


Джерело: http://newsland.com/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.