Чоловіка з пірсингом вигнали з ОАЕ, подумавши, що він - чорний маг Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2014 20:37 · Розділ: Події у світі

Здебільшого рекордсменів, імена яких значаться в Книзі рекордів Гіннеса, радо приймають в усіх країнах світу: людям бо цікаво глянути на диваків, що вдаються до часом неймовірно небезпечних, а часом кумедних речей, щоб хоч якось прославитися.

Однак все це не стосується німця Рольфа Бухгольца і його візиту в ОАЕ.

Так, кількома днями раніше чоловіка, ім’я якого внесене до Книги рекордів Гіннесса як ім’я людини з найбільшою кількістю пірсингу на тілі, вислали з Дубая, звинувативши у причетності до чорної магії. В Дубай чоловік прилетів, щоб взяти участь в одному шоу в місцевому нічному клубі.

Але як тільки п’ятдесятитрьохрічний Рольф Бухгольц вийшов з літака в аеропорту Дубая, його одразу ж затримали правоохоронці. Вони навіть не дозволили чоловікові дістатися до готелю, а прямо там, в аеропорту, пересадили на найближчий рейс, що прямував до Стамбулу.
Представники аеропорту офіційних коментарів стосовно інциденту не дали. Вони також не удостоїлися пояснити причину, чому німцеві відмовили у перетині кордону.

Слід визнати, що Рольф Бухгольц виглядає і справді моторошно. Його тіло має чотириста п’ятдесят три проколи: в одних лише губах він носить дев’яносто чотири сережки. Двадцять п’ять сережок Рольф носить в бровах, ще вісім – в носі. Десь близько п’ятдесяти сережок Рольф розкидав по всьому тілу, а решта двісті сімдесят вісім прикрас він почепив в паху.

А ще, а додачу до всього, Бухгольц імплантував у свою голову два штучних роги.

Ну і, звісно, не обійшлося без татуювань: тіло Бухгольца майже повністю вкрите різноманітним малюнками.

Що ж стосується самого рекордсмена, то він зізнався, що з Дубая його видворили, оскільки подумали, що він має зв’язок з чорною магією. У Твіттері Рольф написав: «Врешті-решт я отримав відповідь на питання, чому не можу в'їхати в Дубай. Міграційні офіцери вирішили, що я - Чорна Магія».

Рольф виглядає жахливо (фото з сайту www.peoples.ru)
Рольф виглядає жахливо (фото з сайту www.peoples.ru)

Втім, Бухгольц не має наміру повертатися в Об'єднані Арабські Емірати, написав він на своїй сторінці, адже одного такого досвіду йому виявилося достатньо.

В Дубай Рольф прибув на запрошення місцевого нічного клубу Cirque Le Soir для участі в ефектному шоу. Адміністрація клубу виступила із заявою, в якій зізналася, що зробила все можливе, щоб пірсингований німець перетнув кордон і залишився в країні, але це не допомогло, і його видворили з країни.

Джерело: http://www.novoteka.ru/event/24521295

Інші новини розділу