В Каліфорнії всі смартфони обладнають "кнопкою смерті" Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2014 08:19 · Розділ: Нові технології

Кількома днями раніше в американському штаті Каліфорнія прийняли закон, згідно з яким смартфони обладнають спеціальною «кнопкою смерті». Продаж пристроїв без цієї кнопки заборонятиметься законом.

Відповідний законопроект було затверджено минулого понеділка, двадцять п’ятого серпня. Згідно з законом, на території штату можна буде продавати тільки ті смартфони, в яких є «вбивча кнопка».

В дію закон вступить не зразу, а через кілька місяців, починаючи з першого січня наступного року, тож виробники отримають трохи часу, щоб удосконалити мобільні пристрої та підлаштувати їх до потреб і законів Каліфорнії.

Кнопка дозволить вивести телефон з ладу у випадку, якщо ви втратите телефон або якщо його у вас вкрадуть зловмисники.

Поштовхом для утвердження відповідного законопроекту став ріст кількості злочинів, пов’язаних з крадіжками смартфонів, пояснив губернатор Каліфорнії Джеррі Браун.

Він також заявив, що відтепер усі смартфони, що надходять в продаж на території штату, повинні оснащуватися спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє вимкнути гаджет на відстані.

За словами політика, прийняття закону зумовлене великою кількістю крадіжок смартфонів в Каліфорнії. За даними правоохоронців, більше половини всіх злочинів в таких містах штату, як Сан-Франциско та Окленд, складають саме крадіжки смартфонів.

А згідно з даними, опублікованими представниками Національної споживчої ліги раніше, на території Сполучених Штатів два роки тому, в дві тисячі дванадцятому, всього було вкрадено один мільйон шістсот тисяч гаджетів.

До речі, Каліфорнія не стала першою у даному плані. Раніше аналогічні законопроекти підписало й керівництво низки інших штатів США. Але в законі, який прийняли в Каліфорнії, міститься вимога до виробників смартфонів повідомляти покупців про наявність в них «вбивчої» технології.

До речі, про впровадження «кнопки смерті» найпотужніші виробники мобільних телефонів говорять вже досить давно. І деякі пристрої вже оснащені відповідним програмним забезпеченням (наприклад, пристрої від «Блекберрі»).

А влітку цього року такі потужні компанії, як Apple, Google, HTC, Huawei, Motorola, Microsoft, Nokia та Samsung, прийняли практично одностайне рішення оснастити всі свої смартфони відповідними програмами, щоб зробити крадіжку гаджета беззмістовною.

До речі, Apple впровадила цю технологію ще рік тому, і результати були вражаючими: всього за кілька місяців крадіжки телефонів впали мінімум на двадцять відсотків.

Джерело: http://www.internovosti.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.