Мухаммед стало найпопулярнішим чоловічим ім'ям у Осло Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2014 22:47 · Розділ: Життя

Араби та мусульмани, поступово та непомітно, вирішили заполонити увесь світ. І поки ми ведемо боротьбу за рівність прав, кидаємося лояльними і толерантними, вони запускають свої щупальця всередину європейських нації, і не встигнемо ми оглянутися, як замість церков з’являться мечеті, а саме християнство потрапить під заборону. І все б нічого, якщо б мова йшла про тих мусульман, що вміють мирно співіснувати з іншими релігіями, проповідують любов, милосердя та справедливість, нехай імідж ім’ям Аллаха. Але ж ситуація куди загрозливіша: в Європу все більше проникають правовірні, що прагнуть крові заради Аллаха. Тут вони прирівнюють жіноче обличчя зі статевим органом, а тут накинуть на всіх паранджу…

Яскраво демонструє всю масштабність ситуації ситуація в Осло – тут найпопулярнішим чоловічим ім’ям серед новонароджених стало ім’я Мухаммед. Таке відбулося вперше в історії норвезької столиці, повідомляє газета The Local.

Експерти підрахували, що на даний час ім'я Пророка в столиці країни носить майже п’ять тисяч новонароджених немовлят чоловічої статі (а точніше, 4,8 тисячі осіб). На другому місці опинилося ім'я Ян (ним названо 4,7 тисячі новонароджених хлоп’ят), а третю позицію зайняло ім’я Пер (4,1 тисячі осіб).

А даними тих же експертів, вже протягом чотирьох років поспіль ім’я Мухаммед було найпопулярнішим дитячим іменем в Осло. Але лідером серед всіх чоловічих імен в норвезькій столиці воно стало лише тепер.

Мусульманський пророк Муххамед, на честь якого в Осло назвали рекрдну кількість немовлят-хлопчиків (фото з сайту vk.com)
Мусульманський пророк Муххамед, на честь якого в Осло назвали рекрдну кількість немовлят-хлопчиків (фото з сайту vk.com)

Зауважимо, що така ситуація спостерігається не лише в Норвегії. Все частіше ім’я Мухаммед також можна почути в пологових будинках Англії та Уельсу, а також в таких містах, як Амстердам, Гаага, Роттердам, Утрехт та Брюссель. Більше того, в італійському в Мілані це ім'я стало найбільш популярним не тільки серед новонароджених, але й серед бізнесменів. Так, експерти Торгової палати міста підрахували, що Мухаммедами звуть більш ніж півтора тисячі міланських підприємців.

Осло стане мусульманським (фотографію взято з сайту orion-intour.com)
Осло стане мусульманським (фотографію взято з сайту orion-intour.com)

Якщо так піде далі, то скоро і в нас замість маленьких Андріїв, Володимирів та Віталіків бігатимуть Ахмеди і Мемеди :-)

Джерело: http://vz.ua/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.