Панда прикинулася вагітною заради смачної їжі і кондиціонера Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2014 20:15 · Розділ: Природа

Виявляється, тварини можуть бути дуже хитрими. Настільки, що іноді їм вдається свідомо ввести в оману істот розумних – людей. Недавно, для прикладу, одна панда прикинулася вагітною, щоб отримати від дослідників смачну їжу та кондиціонер.

Хитрюща самка бамбукового ведмедя мешкає в науково-дослідному центрі, що замається розведення панд у Ченду. І ось в один прекрасний день вона неабияк спантеличила експертів: самка зуміла симулювати вагітність заради власного комфорту.

Мешканці Китаю з нетерпінням очікували можливості в прямому ефірі побачити, як народжуються маленькі панди. Героїнею документального фільму повинна була стати самка по кличці Ай-Хін (Ai Hin), що мешкає в науково-дослідному центрі з розведення панд у місті Ченду.

Але їх чекала сумна звістка – трансляцію пологів з якихось причин скасували. Згодом з’ясувалося, що дослідники просто-на-просто провели обстеження панди, в результаті якого виявилося, що Ай-Хін не вагітна, тож і показувати глядачам нічого…

Експерти розповіли, що хитра панда настільки природно імітувала ознаки вагітності, характерні для представниць її виду, що зуміла ввести в оману експертів, які мають добрячий досвід в питаннях розведення панд. А зробила вона це заради комфорту: співробітники науково-дослідного центру переводять панд, що очікують потомства, в окреме приміщення з кондиціонером, включаючи в їхній раціон фрукти, булочки і пагони бамбука.

Оскільки панди перебувають на межі зникнення, то практика підвищеної турботи про майбутніх мам тут звична річ. І, очевидно, розумна тварина зрозуміла, як потрапити в «люкс», після чого майстерно зімітувала вагітність.

Один із працівників розплідника розповів, що панди справді знають про покращення умов проживання для вагітних самок. Їх доглядають цілодобово, проводячи постійні спостереження, поміщаючи при цьому в окремі бокси.

Що ж стосується такого проколу, то співробітники центру розповіли, що мали всі підстави, аби діагностувати самці вагітність: хитра героїня історії стала менш рухливою і втратила апетит, і в неї навіть змінився гормональний склад крові.

В результаті майстерної гри самки її врешті-решт перевели в інший бокс. Там вона насолоджувалася підвищеною увагою та покращеним раціоном – аж до тих пір, поки спеціалісти не провели більше ретельне обстеження. Після того, як обман розкрився, самку перевели в стандартне приміщення і на стандартний пайок.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу