Мешканки матріархального міста у Бразилії почали шукати женихів Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2014 17:41 · Розділ: Суспільство

Досить цікаве місто є у Бразилії, яке журналісти охрестили матріархальним. Населене воно виключно жінками, звідси й назва. Але зовсім скоро матріархальне місто може зникнути з лиця землі. Точніше, сам населений пункт нікуди не дінеться, але ось звання матріархального воно може втратити: мешканки Ноіва ду Кордейру звернулися до чоловічої частини населення Землі з пропозицією переїхати до них на постійне місце проживання.

На сьогоднішній день мешканками населеного пункту є приблизно шістсот представниць прекрасної статі у віці від двадцяти до тридцяти п’яти років. Цими днями вони заявили, що, як і всі інші бразилійки, хочуть трохи романтики, взаємин з чоловіками та шлюбу.

Проінформувати світ про те, що сотні красивих і гарячих бразильських наречених перебувають в очікуванні чоловіків своєї мрії, вони вирішили через пресу та офіційну сторінку міста в мережі Facebook. Разом із пропозицією одруження, дівчата публікували фото буднів Кордейру.

Дівчата заявили, що звертатимуть увагу тільки на неодружених чоловіків, які до того ж готові прийняти їхній уклад життя – матріархат. Місцеві мешканки звикли самі вирішувати свої справи та здійснювати управління своїм містом-комуною, яке має своє власне фермерське господарство досить великих масштабів.

Що найцікавіше, деякі мешканки Ноіва ду Кордейру є заміжніми жінками! У них є діти та чоловіки, але ті змушені працювати в інших містах. Втім, доньки мають право мешкати в місті, а також приїжджати на вихідні до своїх дружин отримали право і деякі чоловіки.

Що ж стосується незаміжніх мешканок комуни, то їм заборонено вступати в шлюб із синами заміжніх, оскілки населення комуни вже давно поріднилося між собою, і всі, що тут живуть, доводяться одне одному кузинами і кузенами.

Деякі дівчата зізналися, що не цілувалися вже кілька років. І вони дуже хочуть закохатися та вийти заміж.

На пропозицію дівчат вже відгукнулися чоловіки з усього світу. Це представники сильної статі з Єгипту, з Індії, з ОАЕ, США, Китаю, Пуерто-Ріко і, ясна річ, з самої Бразилії. Так що у бразилійок буде з чого вибирати.

Що ж стосується міста, то воно було засноване в 1891 році Марією Сеньоріною де Лімою (Maria Senhorinha de Lima). Жінку спіймали на зраді своєму чоловікові, за якого її насильно видали заміж. Тоді ж вона й організувала жіноче поселення. Однак її відлучили від церкви, піддавши анафемі весь рід аж до п’ятого коліна.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/08/28/brazilwomenwantmen/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.