Міністра освіти Італії спіймали на гарячому Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2014 14:33 · Розділ: Події у світі

Політики, як і знаменитості, завжди перебувають в центрі уваги. І варто їм хоча б трохи «засвітитися», як папараці і репортери закопошаться, немов таргани навколо їжі: не кожен же день якогось знаменитого політика можна спіймати на гарячому. І якщо насправді жорстоким і авторитарним політикам з рук сходить практично все - не кожен бідолага-репортер наважиться виставити на люди компромат, то решті доводиться постійно стежити за собою та своєю поведінкою, щоб не дати журналюгам приводу з них же познущатися.

Недавно в Італії розгорівся скандал з приводу пляжних звичок Міністра освіти країни. Справа в тому, що журналістам вдалося зняти, як Стефанія Джанніні засмагала топлес. Таким чином, Стефанія «увійшла в історію, ставши першим членом уряду країни, яку папараці застукали під час того, як вона засмагала топлес», - іронізує з цього приводу журналіст The Times Філіп Віллен.

Що ж стосується п’ятдесятитрьохрічного міністра, то її, схоже, анітрохи не збентежив цей епізод. Замість того, щоб спантеличено прикрити сороміцькі місця, Стефанія спокійно та мило посміхається журналістам. Всього папараці зробили дві фотографії, і їх було опубліковано журналом Chi.

Стефанія Джанніні (фото з сайту kp.ua)
Стефанія Джанніні (фото з сайту kp.ua)

Після цього фото Стефанії з’явилися в онлайн-версіях кількох газет. В Інтернеті одразу розгорнулися обговорення з приводу того, є чи немає у міністра права поводитися на пляжі так, як їй заманеться.

Обговорення розгорілися і у Twitter’і: користувачі соціальної мережі теж приєдналися до дискусії, відстоюючи свою думку стосовно того, чи є у політиків право поводитися як і ми, прості смертні.

Одна з користувачок назвав фото «символом власного отроцтва», а інша заявила, що вся ця суєта та ажіотаж, що виник навколо фотографій, справив на неї таке враження, ніби міністр освіти Італії з'явилася топлес щонайменше на засіданні уряду.

Втім, є й такі, кому поведінка Джанніні явно не до вподоби: Стефано Домінелла, президент знаменитого дому моди Gattinoni заявив, що звичка засмагати з оголеними грудьми вже давно вийшла з моди. «Мені дуже шкода міністра Джанніні, але вона застрягла в сімдесятих», - заявив Домінелла.

Зрештою, й медики наголошують на тому, що засмагати топлес не варто: ультрафіолетове проміння може украй негативно позначитися на стані жіночих молочних залоз, викликавши в кінцевому результаті навіть рак грудей.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу