Італієць попросився за ґрати, щоб втекти від сварливої дружини Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2014 08:49 · Розділ: Кримінал

Напевне, в світі не надто багато охочих потрапити за ґрати. Скоріше, навпаки: в переважній більшості своїй злочинці стараються, щоб їхні злочини залишилися безкарними, а поліцейські не змогли їх спіймати чи довести вину. Втім, є випадки, коли, переховуючись від мафії чи колишніх спільників, злочинці самі здаються поліції, однак випадок, що стався недавно в Італії, вразив навіть бувалих полісменів: до італійських поліцейських звернувся батько трьох дітей з проханням запроторити його за ґрати.

Так, тридцятисемирічний чоловік не витримав дорікань своєї сварливої дружини. І якщо раніше він втікав з дому, то тепер, в силу обставин, змушений був перебувати удома: за скоєні дрібні злочини чоловіка помістили під домашній арешт.

Однак несподівано для всіх тридцятисемирічний сім’янин попросив поліції змінити міру покарання, замінивши домашній арешт тюремним ув'язненням. Свою просьбу чоловік пояснив тим, що втомився від постійних сварок зі своєю дружиною.

«Посадіть мене за ґрати, або все це погано скінчиться», - заявив він правоохоронцям. Всього під домашнім арештом чоловік провів три з половиною місяці, після чого вирішив, що краще йому буде пожити за ґратами. Загалом термін покарання передбачає арешт на одинадцять місяців.

Італієць зізнався, що з боку власної дружини відчуває сильний тиск, а його власні діти ставляться до нього презирливо. Щоб запобігти домашньому насильству, правоохоронці погодилися виконати прохання чоловіка.

До речі, схожий випадок недавно стався в Росії. Щоб втекти від сварливої дружини, один мешканець Новосибірська зважився на відчайдушний крок. Він вирішив скоїти крадіжку, щоб потрапити за ґрати і більше не слухати докорів і претензій своєї половинки.

Сталося це в минулому році. Чоловік увірвався в магазин – не озброєний, - накинувся на касира і зажадав, щоб той віддав йому всю виручку. Все це зняли камери відеоспостереження. На відео видно, що чоловік погрожував касирові тільки на словах, оскільки ніякої зброї у нього не було.

Ще один цікавий випадок стався в Лагосі – місті в Нігерії. Тут до правоохоронців звернувся чоловік з дивним проханням – захистити його від дружини, яка пригрозила йому розправою, якщо він спробує від неї піти. Він в прямому сенсі благав суддів, щоб ті негайно розірвали угоду про шлюб, інакше він не жилець. Він також зізнався, що жінка постійно б'є його і, схоже, все це приносить їй неабияке задоволення.


Інші новини розділу