Дитяче вбрання в стилі "Голокост" вилучене з продажу Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2014 22:45 · Розділ: Суспільство

Знаменита мережа брендового вбрання Zara цими днями опинилася в центрі скандалу: в продаж надійшов дитячий одяг, виготовлений в стилі вбрання, що носили жертви Голокосту. В результаті скандалу, що спалахнув, з магазину вбрання негайно вилучили, але тим, кого воно образило, вибачення поки що так і не принесли.

При цьому образливими виявилися джемпери для дітей – в смужечку і з жовтою шестикутною зіркою на грудях. Деякі покупці вирішили, що светрики надто скидаються на роби жертв Голокосту.

Одяг, що викликав обурення громадськості, був виготовлений у Туреччині. Придбати його можна було в онлайн-магазинах fashion-бренду на території Ізраїлю, Єгипту, Данії, Албанії та Швеції. Під жовтою зіркою на грудях було написано Sheriff («шериф»), але напис було зроблено дрібним напівпрозорим шрифтом.

Першою про дивний екземпляр написала у своєму Twitter’і одна з покупців. Щоб повідомити іншим про прикрий інцидент, вона написала: «Гітлер отримав роботу в Zara»…

Промовистий напис… Інший користувач зауважив, що джемпери вийшли огидними і нацистськими.

Після цього в соціальних мережах розгорнулися бурхливі обговорення, що кипіли обуренням з приводу «костюма шерифа». В результаті в Zara прийняли рішення вилучити всю партію товару з продажу. Втім, офіційного вибачення з приводу «огидного» і «нацистського» дитячого костюмчика поки що не прозвучало. Смугастий товар просто зник із магазину і все.

Zara запропонувала дітям стати жертвами Голокосту (фото з сайту http://novoston.com/news/odezhda-v-stile-holokost-izyata-iz-prodazhi-15782)
Zara запропонувала дітям стати жертвами Голокосту (фото з сайту http://novoston.com/news/odezhda-v-stile-holokost-izyata-iz-prodazhi-15782)

Нагадаємо, що популярний бренд Zara є власністю іспанської компанії Inditex. Компанія відкрила більше п’яти з половиною тисяч магазинів у вісімдесяти шести країнах світу. Власністю Inditex є також молодіжні fashion-брендами Pull & Bear, Bershka та Stradivarius.

А ось такою була роба в євреїв (фото з сайту www.echo.msk.ru)
А ось такою була роба в євреїв (фото з сайту www.echo.msk.ru)


Що ж стосується скандального вбрання, то стовідсотково назвати його нацистським важко. Так, воно смугасте, але з таким успіхом можна називати нацистами і зебр чи моряків, що носять тільняшки; втім, на кофтині красується шестикутна зірка, а вкупі з написом «Шериф» складно назвати все це простим збігом обставин. Щоб розібратися в ситуації, доведеться очікувати офіційних заяв компанії.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/08/27/zaramistake/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.