Японці шокували світ новою стравою - жабою, що б'ється в передсмертних муках Автор: lesya · Опубліковано: 26.08.2014 08:28 · Розділ: Життя

Азіати давно прославилися екзотичною кухнею. І якщо до сирої риби ми вже звикли, і суші чи роли міцно увійшли в наші гастрономічні традиції, то деякі страви все ж викликають у нас відразу чи, щонайменше, здивування. Так, мало хто зважився б скуштувати підсмаженого таргана чи рагу з личинок, але є й більш шокуючі страви.

Одну з таких страв недавно запропонували відвідувачам японського ресторану. Особливих інгредієнтів у страві ви не знайдете – це всього-на-всього звичайнісінька жаба, м’ясом якої люблять поласувати мешканці різних країн, зокрема французи. Вражає інше – так би мовити, сервірування страви.

Так, відео, яке виклала недавно в Інтернеті одна японка, шокувало навіть досить досвідчених і бувалих гурманів.

«Героєм» відео стала страва, приготована шеф-кухарем одного ресторану, розташованого в столиці Японії Токіо.

Шеф-кухар спеціалізується на приготуванні екзотичних страв, однак в ресторані здебільшого подають конину, куряче м’ясо та рибу. Втім, цього разу він вирішив вразити відвідувачів, принісши за стіл страву з жаби, яка билася в агонії на тарілці.

Скуштувати цю страву можна в токійському ресторані «Memory Lane». Це не єдина екзотична страва, яку пропонують відвідувачам закладу. Так, любителі екзотики можуть оцінити смак м’якотілої черепахи під екзотичним соусом, скуштувати свинячі яєчка, пригубити зміїного лікеру. Ще тут на грилі готують саламандру. Але найбільше всіх вразила жаба, що смикалася в передсмертних муках на тарілці.

Власне, рухи жаби є прямим свідченням того, що страва – найсвіжіша. Справа в тому, що тіло жаби смикається в судомах навіть після того, як його повністю випотрошать. Тому якщо ви хочете перевірити свіжість жаби, під час приготування вона повинна посмикуватися.

Але в японському ресторані, розташованому в районі Сіндзюку, всі моторошні маніпуляції проробляються на очах відвідувачів. Кухар подає живу гігантську жабу-бика на стіл, тоді на очах у відвідувачів вправними рухами відрізає їй голову та знімає шкіру. Жаба сидить на льоду, а подають її зі скибочкою лимона та соєвим соусом.

Навіть випотрошена, тварина продовжує смикати ніжками та лупати банькуватими очима – не надто апетитне видовище.

Втім, японський кухар Мамі Нішіда, що працює в Нью-Йорку, зауважив, що далеко не всі японці і далеко не щодня їдять подібні страви. А приготовану своїм колегою страву він назвав нетиповою і нетрадиційною для японців.

Джерело: http://fedpost.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.