В Барселоні відкрили факультет професійного року Автор: lesya · Опубліковано: 25.08.2014 23:54 · Розділ: Музика

Справжні рокери – постаті дуже вже неоднозначні. Особистості неординарні, схильні до епатажу, хоча, зрештою, слівце «епатаж» надто гламурне для їхніх витівок… Талановиті музиканти, що ніби народилися з гітарою в руках, часто самоучки, які вразили світ своїми здібностями, руйнівники стереотипів та просто люди, що часто переступають суспільні закони, – ось уже протягом багатьох років рокери перебувають на піку популярності.

Але ось далеко не всі можуть стати справжніми рокерами: щоб ними бути, недостатньо вміння сяк-так грати на гітарі, мати байк, нашпиговувати себе наркотиками та любити поскандалити. Потрібне щось куди важливіше, а що саме, вам розкажуть спеціалісти Барселонського університету, в якому з нового навчального року відкриють факультет професійного року.

Студенти цього факультету, пройшовши чотирирічний курс навчання, отримають диплом справжнього професійного рокера.

Факультет «року, нових тенденцій та міської музики» відкриють в Барселоні з нового навчального року. Він стане першим в країні факультетом, де на професійному рівні готуватимуть рок-музикантів.

Програма була розроблена Вищою музичною Барселони і отримала назву "JamSession". Університетський курс затверджений і адаптований до Болонської угоди.

Студенти, що виберуть дану спеціальність, навчатимуться в університеті чотири роки. Програма розрахована на двісті сорок університетських кредитів.

Ідея впровадити рок виникла після того, як керівництво закладу зрозуміло, що багато музикантів змушені вивчати джаз тільки тому, що вибору у немає. В той же час їхня душа лежить до року.

«Більшості наших викладачів довелося свого часу вивчати джаз, тому що це був єдиний варіант, але насправді вони рокери в душі і з народження», - ділиться своїми роздумами Луїс Бланко, директор новоствореного факультету і засновник програми «Jam Session», ну й, звісно ж, неперевершений рокер.

Заняття, на яких майбутні музиканти зможуть вивчати особливості рок-музики, проводитимуться в новому кампусі «Campus Barcelona de Sants». Любителям року виділять тисячу метрів квадратних площі для навчання та проведення практичних занять. Поки що планують набрати групу з тридцяти студентів, які успішно здадуть вступні іспити, що включатимуть як теоретичну, так і практичну частини. Зареєструватися на вступні іспити можна вже зараз – попередній запис доступний на офіційному сайті навчального закладу www. jamsession. cat.

Джерело: http://u-f.ru/

Інші новини розділу