В Україні розпочне роботу аналог сервісу Uber, що наводить жах на таксистів Автор: lesya · Опубліковано: 25.08.2014 18:37 · Розділ: Авто-мото

Технологічний прогрес, нехай і трохи повільніше, ніж в Європі та США, доходить і до України: вже зовсім скоро тут почне діяти сервіс, що стане аналогом знаменитої американської служби Uber, яка наводить справжній жах на таксистів з усього світу. Програма являє собою спеціальний додаток, що дозволяє знаходити та викликати таксі і приватних водіїв та розраховуватися з ними безготівковими платежами.

Скоро такий додаток з’явиться і в Україні. На даний час група українських програмістів працює над розробкою програмного забезпечення, яке б дозволило викликати таксі за прикладом американського додатку Uber.

Український варіант отримає назву WinTaxi, а його офіційний веб-портал ще перебуває на стадії розробки. Суть роботи сервісу полягає в тому, що тепер пасажирам не доведеться зв’язуватися з диспетчером, а потім ще довго й нудно чекати приїзду таксі. Досить лише відзначити своє місце розташування на карті, і автомобіль, що знаходиться від вас на найменшій відстані, зразу ж вас забере і доставить, куди потрібно. Для розрахунку вам не знадобиться готівка.

Передбачається, що додаток розпочне свою роботу вже всередині вересня цього року.

У даному контексті відзначимо, що попри очевидні плюси впровадження аналогічного сервісу, він має ще й ряд мінусів. Наприклад, американський сервіс Uber в кількох містах вже встиг потрапити під заборону. І причини, що спонукали владу деяких міст заборонити службу, слід визнати, доволі об’єктивні.

По-перше, підвозити пасажирів, а отже, заробляти гроші і т.д., можуть всі учасники програми, і для цього потрібно лише мати власний автомобіль і пройти реєстрацію на сайті, тоді як традиційним таксистам доводиться купувати ліцензію і сплачувати податки. Крім того, водії служби таксі зобов’язані проходити певний медичний огляд, а у випадку з приватним водієм ви запросто можете потрапити в машину до психа, і відповідальності за те, що станеться потім, ніхто не нестиме. Аналогічна ситуація і з авто: замовляючи автомобіль в службі, ви маєте хоч якусь гарантію того, що він пройшов технічний огляд і має відповідне страхування. Uber в даному плані має певні обмеження – ось головні аргументи, якими оперують противники впровадження сервісу, серед яких, природно, дуже багато таксистів.

Втім, є й позитивні сторони: поїздка обійдеться вам набагато дешевше, оскільки учасники системи не сплачують відповідних податків, які їм потрібно перекрити, і не прив’язані до встановлених загальних тарифів на проїзд. Та й час очікування авто скорочується в рази.

Чи приживеться сервіс в Україні, скоро побачимо.

Джерело: Джерело: http://www.corpomir.ru/9711-V-Ukraine-nachnet-deystvovat-analog-Uber.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.