Найбільш оригінальні кухонні аксесуари Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2014 16:25 · Розділ: Життя

Навіть незважаючи на те, що багато жінок сьогодні принципово відмовилися від кухні, є речі, які б змогли потішити навіть їх. Це дуже милі, симпатичні і функціональні кухонні аксесуари, що можуть перетворити звичні для нас речі у святкові дрібнички, які піднімуть настрій та полегшать щоденні обов’язки. До речі, знадобляться вони не лише жінкам, але й чоловікам, які в силу обставин час від часу змушені собі самостійно готувати снідання.

Почнемо з комбайну. Жінки-господині, які полюбляють потішити свою сім’ю чимось смачненьким, вже давно визнали кухонний комбайн своїм найкращим другом. Так, він за лічені секунди зможе нарізати овочі на салат, змолоти м’ясо на фарш, натерти картоплю на деруни чи змішати інгредієнти для екзотичного соусу. Сучасні кухонні комбайни можуть ще більше, тож не дивно, що господиня, опинившись без свого вірного помічника, почувається, як без рук.

Але тепер з’явилася досить цікава альтернатива комбайнам, що працюють від електрики – такий собі міні-комбайн з ручним приводом, який ви зможете прихопити з собою на природу чи в будь-яке інше місце,де нема електрики. Ножі комбайну приводяться в рух, коли ви тягнете за спеціальне кільце, з’єднане з ножами тросом. Кілька таких рухів - і овочі на салат буде порізано, не гірше, ніж це роблять традиційні кухонні комбайни. А ось для соусу доведеться трішки підкачатись. Крім того, кухонний комбайн, ціна на який поки що не розголошується, має спеціальну кришечку, тож він може використовуватися в якості вакуумної ємності для зберігання продукту, який у ньому виготовлявся.

Ручний кухонний комбайн (фото з сайту http://www.novate.ru/)
Ручний кухонний комбайн (фото з сайту http://www.novate.ru/)

На допомогу сучасним господинями поспішають і спеціальні дощечки для нарізання овочів. Здавалося б,нічого особливого, та все ж вони допомагають зберегти кухню в чистоті та суттєво заощадити час. Так, спеціальні бортики чи отвори дозволяють вцілити точно каструлю, не порозсипавши нарізані на дошці овочі по всій плиті чи столі.

Фото з сайту http://fishki.net/
Фото з сайту http://fishki.net/


Фото з сайту http://fishki.net/comment.php?id=98735
Фото з сайту http://fishki.net/comment.php?id=98735


Багато господинь любить робити на зиму заготовки. При чому вони роблять все: і сушать,і солять, і консервують. Стосується це і зелені: дуже смачно взимку, коли вибір харчів дещо обмежений, присмачити страву кропом чи петрушкою. Але ось часу нарізання зелені забирає чимало. Якщо, звісно, не скористатися спеціальними ножицями для нарізання зелені. Ці ножиці зовні виглядають,як звичайні ножиці, тільки якби скріпив декілька екземплярів докупи. Дозволяє нарізати зелень в декілька разів швидше.

Нарізати зелень можна в кілька разів швидше (фото з сайту http://fishki.net/comment.php?id=98735)
Нарізати зелень можна в кілька разів швидше (фото з сайту http://fishki.net/comment.php?id=98735)

Ще є чимало кухонних аксесуарів, призначених для приготування яєць.

Яєчня потішить дітей (фото з http://fishki.net/38699-samye-neobychnye-kuhonnye-vewi-60-foto.html)
Яєчня потішить дітей (фото з http://fishki.net/38699-samye-neobychnye-kuhonnye-vewi-60-foto.html)

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.