5 найпоширеніших відмовок, що заважають вам вивчити іноземну Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2014 13:47 · Розділ: Освіта

Колись переважна більшість учених намагалися оволодіти кількома мовами одразу. Це й не дивно, адже знання іноземної відкривало новий світ, який міг з ніг на голову перевернути всі уявлення та подарувати нові знання. Але сьогодні, як вважає багато хто, все докорінно змінилося, і у нас відпала потреба у вивченні іноземних мов. Так, є унікали, які переконані, що весь світ розмовляє російською і англійською, тож вивчення інших мов – пуста трата часу.

Насправді ж ні «всесильний» Гугл, ні знання «універсальних» англійської та російської всіх прблем не вирішить.

Втім, ніхто не говорить, що англійська нікому непотрібна. Скоріше, навпаки. Але це зовсім не означає, що ви повинні відмовлятися від інших мов. Та й, зрештою, зі знанням англійської ми також не народжуємося. Тому вам можуть знадобитися курсы английского Алматы – власне, англійська стане базовою і допоможе у вивченні багатьох інших мов. А від оволодіння другою іноземною відмовлятися не варто. Адже причини, які найчастіше у даному контексті приводяться, і зовсім безглузді. Ось найпоширеніші з них.

1. Весь світ розмовляє англійською чи російською. Так, звісно, особливо, якщо для вас світ обмежується територією навколо готелю. Та якщо ви від’їдете далі, то швидко зрозумієте, що навіть їжу в кафе замовити без знання місцевих говорів часом буває важко. Та й у деяких місцях з вас через принципи візьмуть більше грошей, якщо ви замовлятимете каву на англійській, а не на рідній мові країни, де перебуваєте. Особливо часто таке трапляється у Франції.

2. Ще однин поширений самообман - Google Translate мене врятує! Воно то ніби й так, якщо мова йде про англійську. Та й то не дуже якісно, і ваша промова, зроблена за допомогою "перекладача" може виглядати приблизно так: «моя хотіти вчора дуже сказати розуміти». У випадку з іншими мовами ситуація ще гірша. Так що краще вивчити хоча б кілька елементарних фраз мовою країни, куди ви їдете, ніж намагатися розмовляти складними конструкціями, створеними в результаті машинного перекладу.

Фото з сайту xxl.ua
Фото з сайту xxl.ua

3. «Та поки я вивчу мову, то буду вже на пенсії». Ну, тут по-моєму і пояснень особливих не треба. Було б бажання, а іноземну можна вивчити набагато швидше. Головне – правильна мотивація і трохи старань, а решта прийде само собою.

4. Вивчити мову можна тільки безпосередньо у мовному середовищі. Ще один міф, який активно підігрівається знайомими, що переконують, ніби вивчили англійську зразу, як тільки переїхали до Британії, а до того десять років витратили безрезультатно на вивчення. Що ж, може, їм не пощастило, та це не значить, що така ж доля чекає на вас.

5. «Мені просто ліньки, адже вивчення іноземної – це дуже вже нудно». З нудьгою боротися важко, з її причинами – ні. Може, просто треба змінити викладача? Або знайти для себе кілька клубів за інтересами, де спілкуються тією мовою, яку ви вивчаєте?


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.