Швейцарський мер позбувся роботи через фотографії без штанів Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2014 22:58 · Розділ: Політика

В Інтернеті ми любимо спілкуватися з іншими, ділимося фотографіям та подіями, не замислюючись навіть над тим, що часом вони можуть добряче нам нашкодити. Так, деяким людям через їхній високий статус взагалі не варто заводити сторінки в соціальних мережах, адже вони руйнують репутацію.

Наприклад, недавно мер одного містечка у Швейцарії змушений був покинути свій пост через те, що опублікував на одній зі сторінок у соціальній мережі власні фотографії, на яких був зображений без штанів.
За цю пікантну фотосесію мера швейцарського міста Баден Гері Мюллера відсторонили від посади. Щоправда, тимчасово, так би мовити, до з’ясування обставин, адже чиновники запідозрили, що фотосесію було зроблено на робочому місці.

Літній політик (меру міста вже п’ятдесят три) скинув з себе все, крім футболки, і в такому вигляді фотографувався. Отримані фотографії він відсилав своїй подрузі, дописуючи до них коментарі недвозначного змісту.

Коли про це дізналися інші, розгорівся скандал, який, до речі, може закінчитися повним політичним крахом для мера.

Так, скандал може вийти на федеральний рівень,оскільки Мюллер є також членом комісії парламенту Швейцарії з іноземних справ.

В результаті міська рада прийняла рішення відсторонити Мюллера від виконання обов’язків, віддавши на час з’ясування всіх обставин його повноваження віце-меру Бадена Маркусу Шнайдеру.

Своє рішення депутати пояснили тим, що хочуть звільнити мера від усіх його справ і обов’язків, щоб він мав час «повністю зосередитися на проясненні ситуації».

Чиновники зазначили, що їхній колега по цеху Мюллер отримає стільки часу, скільки йому знадобиться, щоб або довести свою невинність, або ж зібратися з духом і визнати провину.

Як пише видання Blick, чиновники швейцарського парламенту вважають, що Мюллеру треба дати час і шанс на виправдання. Однак вони переконані, що пост мера йому все-таки доведеться покинути, адже скандал набув надто сильного розмаху. І навіть якщо він доведе свою невинність, це ситуації вже не виправить, хоча й не закриє йму шлях в політику.

До речі, знамениті люди і політики часто потрапляють в неоднозначні ситуації. Чого варті Домінік Стросс-Канн та Сільвіо Берлусконі або знаменитий своїми витівками мер Торонто, якого поліція неодноразово ловила за споживанням креку.

Недавно останній навіть опинився в реабілітаційній клініці для наркзалежних.

Джерело: http://infosmi.net/kuryozy/67081-shvejtsarskij-mer-poteryal-rabotu-za-fotosessiyu-bez-shtanov

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.