Американець в якості компенсації отримав 18 відер монет Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2014 20:35 · Розділ: Події у світі

Фото з сайту http://anekdot-dnya.ru/
Фото з сайту http://anekdot-dnya.ru/

Страхові компанії сьогодні перебувають явно не в найкращій ситуації: якщо якихось кілька десятиліть тому вони ще могли обманювати людей, то сьогодні це вдається робити все важче, і в перелік страхових випадків доводиться вносити все нові нюанси, що явно не приносять прибутку страховикам.

Втім, великі і потужні підприємства непогано тримаються на плаву. А ось сумнівним компаніям що працюють не зовсім чесно та якісно, доводиться різними способами заманювати клієнтів.

І ось страховий агент однієї каліфорнійської страхової компанії вирішив переконати літнього Андерса Карраско оформити страховку на автомобіль. Але з якихось причин пенсіонер відмовився, і тоді розлючений співробітник компанії напав на чоловіка і побив його.

Постраждалий подав на страхову компанію Adriana’s позов, і після розгляду суд присудив компанії виплатити сімдесятишестирічному старому компенсацію в розмірі двадцяти однієї тисячі доларів.

Однак у компанії вирішили познущатися над старим, виплативши йому компенсацію не купюрами, а дрібними монетами. Всього назбиралося вісімнадцять відер дрібних грошей. Чоловік навіть не зміг підняти жодного відра, оскільки незадовго до того йому зробили операцію. Антоніо Гало, адвокат потерпілого, зауважив, що дії страхової компанії абсолютно неприйнятні.

А сам пенсіонер зауважив, що, хоч він і небагатий та старий, не годиться чинити з ним у такий спосіб.

До речі, випадки з дрібними грошима часто трапляються не лише у США, але й у цілому світі. Втім, іноді за такі витівки можна спіймати на горіхи: одного разу поліція американського штату Юта заарештувала чоловіка, який вирішив виплатити клініці, де проходив лікування, двадцять п’ять доларів монетами номіналом в один цент. У такий спосіб чоловік висловлював протест проти виставленого йому «несправедливого» рахунку. Але протест закінчився арештом: поліція Юти затримала тридцятивосьмирічного Джейсона Уеста за його витівки.

Справа в тому, що чоловік вирішив, ніби його обдурюють. Та все ж він з’явився в клініку, запитавши, чи можна розрахуватися готівкою. Отримавши ствердну відповідь, чоловік висипав касирові дві з половиною тисячі монет, попросивши їх перерахувати, щоб, буква, не трапилося помилки.

Та несподівано для Уеста поліція його заарештувала. Чим саме чоловік порушив місцеві закони, не повідомляється, відомо лише, що йому міг загрожувати штраф в розмірі ста сорока доларів.


Інші новини розділу