В кишені взятого напрокат смокінгу Сергій Шнуров виявив записку від Девіда Духовни Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2014 18:02 · Розділ: Музика

Скандальний і епатажний російський музикант Сергій Шнуров недавно зробив досить цікаву знахідку: в кишені взятого на прокат смокінгу він виявив записку знаменитого голлівудського актора Девіда Духовни. Ось такий-ось цікавий збіг обставин.

Так, Сергій взяв смокінг напрокат, і коли засунув руки в кишені, виявив, що там щось є. Це був невеликий обривок паперу, на якому написаний текст, що, як згодом з’ясувалося, його зачитував знаменитий актор, знімаючись в рекламі російського пива.

Це був текст знаменитого віршика, і саме його Девід зачитав у рекламі, зйомки якої проходили в Росії.

До речі, сам рекламний ролик з’явився на теренах Інтернету недавно. У ньому голлівудський секс-символ зачитує текст вірша, що вперше прозвучав у фільмі «Брат» - його зачитав Сергій Бодров.

«Світ не просто тісний. Він вже практично стиснутий в крапку», - говорить Сергій Шнуров.

Шнур розповів, що було в записці: це написаний англійськими літерами російський віршик, який знають всі, хто хоча б раз дивився фільм «Брат-2».

Починається він з рядків «я узнал, что у меня есть хорошая семья»…

Вперше Шнуров познайомився з Сергієм Бодровим – режисером і виконавцем головної ролі у фільмі, на зйомках «Бумера», точніше, на його монтажній збірці. Всього через тиждень молодого режисера не стало.

Я узнал, что у меня есть хорошая семья.... (фото з сайту http://www.segodnya.ua/)
Я узнал, что у меня есть хорошая семья.... (фото з сайту http://www.segodnya.ua/)


І тепер, коли Сергій виявив у внутрішній кишені смокінгу, взятого напрокат, записку з цим самим віршиком, то вирішив, що це якийсь знак. Все це щось та й повинне означати, але що саме, ще належить з’ясувати.

На підтвердження своїх слів Шнур зробив фотографію записки й виклав її в Інтернеті, підписавши відповідним чином.

А трохи раніше епатажний музикант шокував публіку, влаштувавши на сцені справжній стриптиз. Під час виконання музичних композицій власного виробництва, Сергій несподівано скинув з себе в буквальному сенсі все вбрання. Однак здивувати шанувальників власної творчості йому не вдалося, адже всі вже давно звикли до витівок пустуна Шнура.

Оголитися кумир багатьох російських любителів ска-панку вирішив перед тим, як виконав останню композицію. Шостого червня в концертному залі "Известия Hall", коли все дійство підходило до завершення, Шнур звернувся до залу зі словами: «Я не знаю, як далі складеться життя. Може, ми більше і не зустрінемося. Запам'ятайте мене голим», і скинув з себе вбрання, не прикрившись навіть фіговим листочком.

Джерело: http://www.segodnya.ua/culture/stars/sergey-shnurov-nashel-v-smokinge-zapisku-devida-duhovny-545056.

Інші новини розділу