Герцогиня Кейт посварилася з королевою Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2014 15:56 · Розділ: Події у світі

Знаменита в цілому світі герцогиня Кембриджська, дружина британського принца Вільяма Кейт Міддлтон, як і всі ми, прості смертні, в житті стикається з банальними і повсякденними проблемами. Недавно вона знову не догодила британській королеві і своїй свекрусі Єлизаветі ІІ.

До речі, як твердять папараці, які полюбляють сунути носа не в свої справи, герцогиня Кембриджська та королева Британії Єлизавета ІІ частенько сваряться між собою. Найчастіше причиною непорозумінь є надто авторитарний характер старої королеви. Причини сварок – найрізноманітніші.

Після народження наслідника ситуація загострилася ще більше. Кейт хоче нормального життя, в яке б, по можливості, ніхто не втручався, а королева, як завжди, пхає носа не у свої справи. Недавно вона неабияк обурилася з приводу того, що її невістка переїхала з Кенсингтонського палацу в Норфолк, забравши з собою маленького сина.

Королева ж, навпаки, затіяла ремонт в палаці, щоб її правнук міг жити в максимально комфортних умовах. І втеча Кейт явно не вписувалася в її плани.

Тепер замість того, щоб частіше спілкуватися з маленьким Джорджем, вона взагалі не бачитиме його.

Як твердять відповідні джерела, ця сварка – одна з найбільших між вісімдесятивосьмирічною королевою та її молодою невісткою. Єлизавета погрожує провчити молодят.

Як уже зазначалося, конфлікти виникають між королевою та Кейт Міддлтон доволі часто. Трохи раніше жінки посварилися з приводу вибору імені для новонародженого спадкоємця британського престолу. А ще Єлизаветі не подобаються наряди Кейт – можливо, тому, що папараці неодноразово зуміли сфотографувати неприкриті сідниці Міддлтон, коли вітер піднімав її сукню догори.

Герцогиня Кейт не в найкращому настрої (фото взято з сайту http://www.kleo.ru/)
Герцогиня Кейт не в найкращому настрої (фото взято з сайту http://www.kleo.ru/)

Та цього разу все зайшло надто далеко. Герцогині настільки надокучив надто авторитарний характер старої королеви, що вона зібрала речі і вирішила покинути палац. Її чоловік, принц Вільям, став на бік дружини, чим, очевидно, і накликав на себе гнів бабусі.

Що ж стосується королеви, то вона прославилася як особа досить прикра і примхлива. Особливо, якщо справа торкається вибору подружжя її спадкоємців. Приміром, в дружині принца Чарльза Каміллі Маунтбеттен-Віндзор королеві не подобається те, що вона, на думку останньої, занадто пристрастилася до алкоголю.

Джерело: www.myjane.ru

Інші новини розділу