Експрес-доставка тампонів чи виробництво кам'яного паперу: найоригінальніші бізнес-ідеї з Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2014 14:56 · Розділ: Життя

З каменю виготовляють папір (фото з avantpack.ru)
З каменю виготовляють папір (фото з avantpack.ru)

Бажаючи заробити трохи грошей, люди втілюють в життя найсміливіші ідеї. Хтось терпить крах, а хтось відкриває щось цілком нове, заробляючи мільйони.

Так, способів заробити сьогодні є багато, отож кожен може знайти щось, що для нього підходить якнайкращою мірою. Комусь до вподоби монотонна офісна робота під керівництвом суворого начальника, когось більше влаштовує можливість зарабатывать на трафике власного сайту. Треті будують всілякі там фінансові схеми, щоб заробляти на валютних біржах. А любителі поекспериментувати вдаються до реалізації дуже оригінальних бізнес-ідей. Деякі з них гуляють в Інтернеті.

1. Наприклад, досить цікавою і, очевидно, перспективною є ідея створення шпалер на магнітах. Справді, сьогодні чимало людей замінюють шпалери не тому, що вони пошарпалися і забруднилися, а просто тому, що їм надокучив дизайн і вони хочуть щось змінити. При цьому старі шпалери можуть бути ідеально рівними та чистими.

Хто хоч раз самостійно клеїв шпалери знає, скільки мороки з тим, щоб віддерти старі, добре очистити стіни та наклеїти нові шпалери. А якщо б шпалери кріпилися на магнітах, їх можна було б з легкістю замінити.

Ось лише тут виникає невелика проблема: якщо кріпити магнітні смуги на краї рулону та на стіни, між стіною і шпалерами утвориться порожній простір, і папір можна буде легко чимось проткнути. Тому краще було б нанести магніт на всю площу рулону, але зробити цей шар дуже тонким. Тоді б шпалери можна було змінювати, як рукавички, а у випадку, якщо вони збереглися в ідеальному стані, ще й продавати іншим.

2. Інша ідея – не менш оригінальна і орієнтована вона на прекрасну половину людства дітородного віку. І пропонує вона… експрес-доставку тампонів і прокладок. Так, напевне, кожну жінку критичні дні заставали у найневідповідніших місцях, де й засоби гігієни купити неможливо Цю проблему могла б вирішити експрес-доставка, яка би пропонувала за невелику плату доставити тампони чи прокладки до місця, де перебуває замовниця.

3. А якщо вас раптом турбує стан нашої природи, а особливо, проблема вирубки лісів, ви можете налагодити виробництво кам’яного паперу. Так-так, як твердять експерти, у технології велике майбутнє.

Розроблена вона (до речі, технологія отримала назву Repap) італійською фірмою Ogami, яка на сьогоднішній день вже випустила кілька оригінальних блокнотів, аркуші якого виготовлені з особливого кам’яного паперу.

Кам’яний папір виготовляється без використання деревини. На вісімдесят відсотків він складається з карбонату кальцію, який можна видобувати з вапняку, і на двадцять - з нетоксичних смол та невеликої кількості полімерів.

Отож, звичайний вапняк перемелюють на порошок, проводять низку технологічних операцій, після чого отримують папір, що зовні абсолютно не відрізняється від звичайного «дерев’яного» паперу.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.