Американка створила додаток для мобільного, щоб змусити сина брати слухавку Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2014 18:21 · Розділ: Мобільний зв’язок

Досить цікавий додаток для смартфонів недавно створила одна американка: втомившись від того, що її син не бере трубки, коли вона до нього телефонує, жінка створила програму, яка змусить її сина відповісти на телефонний дзвінок.

А все почалося з того, що американка Шерон Стендіфірд втомилася пояснювати своєму сину Бредлі, що коли вона телефонує, необхідно брати трубку. Хлопець ніби на зло ігнорував усі прохання матері, кожного разу змушуючи її хвилюватися. Як і кожна мати, жінка місця собі не знаходила, коли син не брав трубки.

Врешті-решт Шерон вирішила покласти цьому край. Вона почала розшукувати спеціалістів, які б змогли розробити спеціальну програму, здатну блокувати мобільні пристрої, на які вона встановлена. В результаті розроблене програмне забезпечення заблокує ваш мобільний, якщо раптом ви не візьмете трубки, коли телефонує ваша мати (чи інша особа, вказана в програмі).

Якщо дзвінок певної особи залишається без відповіді, програма автоматично заблокує пристрій, залишивши можливість зателефонувати тільки на екстрені номери.

Винахідлива американка мешкає в Х'юстоні.

Шерон Стендіфірд розшукала команду програмістів, яка й написала додаток, що дозволяє блокувати телефон дитини. Тепер у випадку, якщо її син не підходить до телефону, він взагалі втрачає можливість користуватися мобільним пристроєм.

«Я ніяк не могла змусити Бредлі вчасно підходити до телефону. Його мовчання виводило мене з себе, я не знала, що й думати. Тоді я вирішила активно взятися за справу. Кілька місяців я шукала розробників, які й написали додаток, здатний блокувати телефон сина, якщо Бредлі не бере трубки», - розповіла Шерон Стендіфірд.

Програма отримала назву Ignore No More. Додаток слід встановити на свій телефон і мобільний пристрій дитини. В результаті цього батьки отримують можливість обмежувати доступ дитини до пристрою, якщо раптом дитина не бере слухавки чи не відповідає на СМС. Коротше, після блокування телефоном можна буде свистатися лише у двох випадках – для виклику екстрених служб і для зв’язку з батьками. Після того, як дитина зателефонує до когось із родичів, ті вишлють їй спеціальний код, який і дозволить розблокувати мобільний пристрій. До речі, додаток можна використовувати не тільки дітям.

Програма Ignore No More підтримує пристрой на базі Android, і сьогодні завантажити її можна в Google Play.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.