Найкоротший іспит, що тривав усього 7 секунд Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2014 14:58 · Розділ: Освіта

Як ви гадаєте, скільки триває найкоротший іспит? Виявляється, не більше семи секунд! Саме за цей короткий період часу можна успішно «завалити» екзамен в дорожній інспекції. Чудеса блискавичності в минулому році продемонструвала одна кореянка – дівчина примудрилася всього за сім секунд перевернути автомобіль, довівши цим самим, що чоловіки не дарма бояться жінок за кермом.

Відео, на якому видно, як мешканка Південної Кореї здає екзамен по водінню, опубліковане в липні 2013 року в Інтернеті, швидко назбирало більше двох мільйонів переглядів. Справді, невдалий іспит кореянки заслуговує на увагу, адже не кожному вдається за сім фатальних секунд продемонструвати, що автошкола їх так нічому й не навчила.

Завалити екзамен можна за сім секунд
Завалити екзамен можна за сім секунд

Дівчина вмудрилася розтрощити авто, навіть не виїхавши на дорогу. А весь екзамен було знято на відеореєстратор.

Попри те, що інструктор відчайдушно кричав: «Гальмуй! Гальмуй!», авто різко рвонуло вперед і перекинулося на дах. Водій-невдаха тільки сказала: «О боже, що ми наробили?», а інструктор їй відповів: «Ось тому я вам велів натискати на гальма. А ви куди тиснули?» - і вигнав її з авто. Сісти за кермо дівчині, скоріше за все, доведеться нескоро.

Так, до екзаменів слід завжди готуватися ретельно, і студенти це знають дуже добре. А допомогти хоча б порадою їм може сайт http://refland.ru/2424-podgotkekzam.html. Хоча нема гарантії, що на іспиті доведеться свої знання демонструвати. Так, виявляється, деякі іспити проходять без жодної відповіді студента.

На теренах Інтернету гуляє історія про одного професора, який примудрився прийняти екзамен з психології у цілої групи студентів матфаку всього за півгодини. А підійшов психолог до оцінювання знань вельми оригінальним чином.

Зайшовши в аудиторію, викладач обвів усіх присутніх студентів поглядом, що не обіцяв ніяких поблажок. І тоді попросив усіх тих, хто до іспиту не підготувався, покинути аудиторію одразу, щоб не забирати в нього час: мовляв, краще зараз, ніж потім отримати два і мучитися на численних перездачах. Кілька неготових піднялися й покинули аудиторію. Далі він сказав решті: «Хто з решти згоден на трійку - підходьте з заліковками. Тих, хто залишиться, буду ганяти по повній». Кілька щасливчиків отримують свої трояки і бігом покидають аудиторію.

Далі професор експериментатор пильно дивиться на всіх тих, хто залишився, і каже, що згоден поставити їм четвірки, оскільки п’ятірок він не ставить принципово, а якщо вони не згодилися на трояку, то вже точно витягнуть з професора четвірку.

В результаті ще частина кандидатів відсіюється. І в аудиторії залишаються напівпритомні відмінники, що все-таки сподіваються здати екзамен на найвищий бал. Тоді професор бере їхні залікові, швидко ставить усім п’ять, і гордо покидає аудиторію – студенти самі оцінили свої знання.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.