Рейтинг найбільш безглуздих наукових відкриттів Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2014 13:15 · Розділ: Наука

Є чимало людей, готових віддати науці все своє життя. Вони відмовляються від сімей та від життєвих благ, стають навіть трохи одержимими своєю ідеєю. Якщо б цих людей не було, ми б не мали ні літаків, ні автомобілів, а людство так само, як і тисячі років тому, гинуло б від елементарних захворювань. Та все ж далеко не всі науковці працюють над дійсно важливими відкриттями – є відверті наукові шарлатани, що не соромляться витрачати державні чи спонсорські кошти на дуже вже сумнівні відкриття. І ось представники однієї організації в США вирішили скласти рейтинг найбільш безглуздих наукових відкриттів.

Якщо ви до них не належите, і якась висока наукова ціль манить вас далі й далі, вам обов’язково знадобиться захист дисертації, адже це природній етап розвитку кожного науковця. Допомогти із захистом може сайт https://www.Dissertatus.ru/text/thesis-defending - тут ви знайдете чимало цінної інформації стосовно захисту науковоъ роботи.

Однак повернімося до нашого рейтингу безглуздих наукових відкриттів.

Фото з сайту http://subscribe.ru/
Фото з сайту http://subscribe.ru/

Десяте місце співробітники організації віддали дослідженню, проведеному ще в 1975 році: тоді національний науковий фонд США витратив вісімдесят чотири тисячі зелених на те, щоб з’ясувати, як з’являється почуття закоханості.

Дев’ята сходинка дісталася Міністерству сільського господарства, яке не пошкодувало сорока шести тисяч доларів на те, щоб вчені з’ясували, скільки в середньому часу йде на приготування сніданку.

Власне, це саме міністерство витратило ще п’ять сотень тисяч доларів, задавшись метою з’ясувати, чому пацюки, люди та мавпи час від часу скрегочуть зубами. За п’ятсот тисяч дослідники з’ясували, що людина здатна стискати щелепи в стані люті, коли чує гучні звуки та після того, як кине палити.

Національний науковий фонд США і ще одна організація – Інститут психічного! здоров’я витратили сто сім тисяч доларів, щоб з’ясувати, як поводитимуть себе японські перепілки (вчених цікавив сексуальний аспект) в умовах суворого лабораторного контролю.

Власне, цей самий інститут намагався з’ясувати, з яких причин посміхаються гравці в кеглі, хокейні вболівальники та пішоходи. Мимохіть засумніваєшся в психічному здоров’ї співробітників Інситуту психічного здоров’я!!!

У 1977 році було виділено 25 тисяч доларів на з’ясування питання, чому гравці в теніс, що грають на тенісних кортах в штаті Вірджинія, обманюють одне одного і грубо себе поводять.

Трохи більше, як двадцять років тому муніципалітет міста Гонолулу отримав суму в тридцять тисяч доларів для того, щоб з’ясувати, як краще за все витратити двісті п’ятдесят тисяч доларів для обладнання пляжів для серфінгістів. Найголовніше, що останні готові були безкоштовно розповісти, що для них є найзручнішим.

На третій сходинці опинилося дослідження, на яке витратили майже шістдесят тисяч доларів, намагаючись з’ясувати, якими параметрами тіла повинні володіти стюардеси.

Намагаючись наблизитися до вивчення природи алкоголізму, співробітники Національного інституту досліджень вирішили з’ясувати, як поводять себе п’яні риби, чи схильні пацюки до вживання алкоголю та чи можуть щурі ставати алкоголіками.

А на першому місці опинилося дослідження, що забрало двадцять сім тисяч доларів – в його рамках намагалися з’ясувати, чому ув'язнені хочуть втекти з в'язниці…


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.