Колишній співробітник Apple Store Сам Сунг заробив на своєму минулому більше $ 2,5 тис Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2014 13:59 · Розділ: Нові технології

Ось уже протягом багатьох років компанія Apple конкурує з виробником техніки SAMSUNG. І, напевне,дуже неохоче свого часу приймали на роботу в Apple Store одного канадця з унікальним іменем - Сам Сунг (Sam Sung). Співробітником одного з найпотужніших виробників мобільних технологій Сам був кілька років тому, а зараз він трудиться на благо іншої компанії. Але недавно канадець вирішив скористатися зі свого «яблучного» періоду в біографії – ще б пак, мати ім’я, співзвучне з назвою бренду, що може вважатися «заклятим другом» колишнього роботодавця і з цього не скористатися – ні, у нашому суспільстві це неможливо.

А все почалося зі звичайної фотографії. Сам Сунг сфотографував свою колишню візитку, яка засвідчувала, що свого часу він був співробітником Apple. Фото швидко розійшлося в Мережі – не гірше медіавірусу, після чого в Sam Sung’а з’явилася цікава ідея: він розшукав ще одну візитку і вирішив виставити її на аукціон разом з іншими предметами, які залишилися з часів роботи в Apple Store. Таким чином, лот, крім візитки, включає в себе ще й футболку та бейджик.

Виручені від продажу атрибутів Apple Store кошти Sam Sung має намір пустити на благодійність. Гроші отримає благодійний фонд Children's Wish Foundation.

Аукціон завершився декілька днів тому (лот було виставлено на аукціоні eBay), а точніше, в суботу, шістнадцятого серпня. Кінцева вартість візитки колишнього співробітника Apple Store перевищила дві з половиною тисячі доларів – лот було продано за $2653.

Що ж стосується минулого співробітництва, то ним Сам Сунг, схоже, дуже задоволений. Він розповів, що йому було дуже приємно працювати в Apple і він може порекомендувати цю компанію кожному. «Сподіваюся, що моя стара візитка піде такому ж ентузіастові Apple, людині з почуттям гумору і бажанням зібрати трохи грошей на хорошу справу», - говорить Сам.

Сам Сунг розповів, що йому подобалося працювати в Apple. Він радить кожному відчути, що таке співробітництво з цією знаменитою компанією (фото з сайту http://gigamir.net/techno/gadjet/pub1005281)
Сам Сунг розповів, що йому подобалося працювати в Apple. Він радить кожному відчути, що таке співробітництво з цією знаменитою компанією (фото з сайту http://gigamir.net/techno/gadjet/pub1005281)

Як уже зазначалося вище, виручені від продажу старої візитки кошти підуть на благодійність. Їх відправлять благодійному фонду, який описує свою діяльність як «створення можливості здійснити найзаповітніші бажання для дітей, що страждають смертельно небезпечними захворюваннями».

Джерело: http://gigamir.net/techno/gadjet/pub1005281

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.